Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Milyen kutya riasztót használt...

Milyen kutya riasztót használto a kutyátok megvédésére?

Figyelt kérdés

#kutyatámadás #agresszív kutya #kiskutyák elleni támadás #támadó kutya ellen védekezés #kutya riasztók
2021. júl. 3. 10:53
 1/10 A kérdező kommentje:
van valami általánosan elismert védő eszköz? spray vagy ultrahangos riasztó ami eredményesen használható a támadó kutyák ellen?
2021. júl. 3. 10:55
 2/10 anonim válasza:
50%
2021. júl. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%
Nagyon sok ilyen kérdés volt már és amiben mindig mindenki egyetért az az, hogy nincsen általános érvényű jótanács, a szituációtól függ minden.
2021. júl. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én arra gondolok hogy van e olyan gázspray vagy eszköz amit sokan használnak, és jó véleményük van róla.
2021. júl. 3. 11:18
 5/10 A kérdező kommentje:
ugytudom hogy a gázpisztoj használata kutya ellen tiltva van
2021. júl. 3. 11:19
 6/10 anonim ***** válasza:
22%

Gondolom valami kos zsebkutyad van,hogy meg kell vedeni mert orult hisztibe kezd,ugat meg minden es szembeall a nagyobbakkal ezert veszelybe sodorja magat.

Ne maszkalj olyan helyeken ahol nagyobb kutyak megtamadhatjak,ilyen egyszeru,jobb minthogy gazspray foleg ha nem is tudod rendesen hasznalni,meg felhergeled vele a tamado kutyat es teged is megharap.

2021. júl. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%

Paprikaspray.


Olcsó, hangtalan, hatékony.

2021. júl. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Az én kutyám valóban kistestű kutya ezt nemvolt nehéz kitalálni abból hogy megakarom védeni egy másik kutyától. De!! nem izgága, egy nagyon aranyos szeretetreméltó mindenkivel barátságos kiskutya.

A támadás az teljesen váratlan volt és szinte kivédhetetlen, egy ház udvaráról kiszökött nagytestű kutya egy bokorból rontott rá az én kutyámra és megharapta a gazdája seholsem volt a támadás pillanatába és mikor előkerült akkor sem tudott semmilyen hatást gyakorolni a kutyájára. Felmerült bennem a kérdés milett volna ha ez a kutya egy kicsi gyereket támad meg? bele sem merek gondolni.

2021. júl. 3. 13:52
 9/10 A kérdező kommentje:
A paprika spray nekem is eszembe jutott köszönöm a javaslatodat, a támadást időben észlelve talán ezzel melehetett volna akadájozni a támadást de ismétlem hogy ebben az esetben teljesen váratlan volt a támadás, a békésen sétáló kiskutyára egy bokorból támadt rá a nagytestű gazda nélküli agresszív kutya.
2021. júl. 3. 13:57
 10/10 anonim ***** válasza:

A lábamat meg a hangomat, mikor gyerek voltam egy gumibot jellegű cuccal jártam kutyát sétáltatni, amit még a nagypapám csinált nekem :P. Egy sprayt is próbáltam, az nem igazán vált be... (nehéz elővenni, lassan hat, de nem igazán teszteltem több fajtát)


Szerencsére a környékünk rengeteget fejlődött kutyatartás ügyileg az elmúlt 10 évben, ahol meg tudom, hogy necces lenne, nem sétáltatok.

2021. júl. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!