Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Állatkínzásos ügynél elítélhet...

Állatkínzásos ügynél elítélhetnek valakit néhány tanú alapján csak?

Figyelt kérdés
Ilyen esetnél gondoltam: Valakit feljelentenek a rendôrségen mert állítólag megölt egy kutyát. Három ember azt mondja , hogy ô megölte de nincs semmi bizonyíték. Csak az alapján gyanúsítják mert hárman mondták.Megindul a nyomozás és gyanúsított kihallgatás. A kutya holtteste nincs meg és arra nincs bizonyíték , hogy ez a kutya konkrétan létezett. Ilyen esetbe lehet valami a dologból? Mert tudtommal kell egy szakértô aki megállapítja a halál okát meg , hogy szenvedett valamit. Köszönöm a válaszokat.

2021. júl. 25. 17:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%
Nem
2021. júl. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
92%
Természetesen nem. Ha azt sem bizonyítja semmi hogy a kutya létezett, nincs mi alapján elítélni.
2021. júl. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
91%
Ha nincs meg a kutya teste, akkor nem.
2021. júl. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
A kérdésem nem elméleti volt egyébként. Tényleg megtörtént ez velem.Azt nem írtam ki. Van egy ellenségem a faluban és igazából most ezt találta ki ellenem. Félek , hogy mi lesz mert mint mondtam kihallgattak. Talált is 2 embert akiknek szólt , hogy beszéljenek ellenem.
2021. júl. 25. 18:01
 5/20 anonim ***** válasza:
84%
Miért találhatott ki ilyet?
2021. júl. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Jól írják, ha nincs bizonyíték semmi nem fog történni, meg fogja szüntetni a rendőrség az eljárást.Egyébként van olyan a Btk.-ban , hogy hamis vád ... :)
2021. júl. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
95%
A hamis tanúzás okán még bajba is kerülhet, aki ellened valótlant állít a bíróság előtt!
2021. júl. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Miért találhatott ki ilyet?


Én azt nem tudom. Mint mondtam, az az ember a haragosom. Elég nagy konfliktusom van vele már régota.A szomszédomban lakik.Van neki egyébként több kutyája is.Lehet elszökött az egyik és most rámfogják az egészet mintha én tüntettem volna el.Volt olyan , hogy vitatkoztam vele mert állandóan ugatnak a kutyái , ezt elismerem. Olyanra viszont sosem lennék képes , hogy bántsak egy kutyát.

2021. júl. 25. 18:24
 9/20 anonim ***** válasza:
91%
Természetesen nem ítélnek el senkit bizonyíték nélkül. Szép is lenen bemondásra lecsukni valakit...
2021. júl. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Jól írják, ha nincs bizonyíték semmi nem fog történni, meg fogja szüntetni a rendőrség az eljárást.Egyébként van olyan a Btk.-ban , hogy hamis vád ... :)


Értem. Remélem így fog történni. Nagyon megijedtem a rendôrségi kihallgatáson. Azt sem tudtam miért

2021. júl. 25. 18:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!