Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Az igaz hogy az állatkínzók...

Az igaz hogy az állatkínzók többsége pszichopata vagy szociopata?

Figyelt kérdés
Mivel az ilyen embereknek nincs bűntudatuk és nem éreznek empátiát.
2021. júl. 26. 15:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem nem, néha én is belerugnék a macskába, de annyira nem vagyok dühös. Egyszerű bántalmazott(szóval vagy tettel) emberek, akiknek megkeserítették a szüleik a gyerekkorukat, illetve különböző pszichés zavarokban szenvednek.
2021. júl. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%
Nagyrészt igen. Ha tud róla, ha nem, ha beismeri, ha nem...
2021. júl. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
Lehet hogy csak szimplán szadisták
2021. júl. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
Szinte igen.
2021. júl. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2021. júl. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%

1-es, sajnos vannak, akik tényleg így születnek, pedig nem bántják őket. Vannak gonosz gyerekek, akik ok nélkül bántják az állatokat, vagy más gyerekeket, esetleg rúgnak bele a szüleikbe. Csak mert.


Én az összes állatkínzóval azt csinálnám, amit ők művelnek az állatokkal. Engem is néha idegesít pl. húgom kutyája, de eszembe nem jutna belerúgni, vagy megverni.

2021. júl. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
57%

Akkor pszichopata, ha élvezi. Egyébként meg csak alacsony intelligenciájú IQ-ban és EQ-ban is. Ergo úgy nevelkedett, hogy a kutya/macska haszonállat, akár csak a disznó, csirke stb., így pedig kevesebbet ér az élete. Ez annyira képes beidegződni, hogy ilyen esetekhez vezethet.

De emlithetem peldanak a disznovagast is. A ferfiak 99%-a nem pszichopata, artol fuggetlenul, hogy ölt már le disznot, ahogy a nők 99%-a sem, aki vagott el már csirkenyakat. Na, pont ennyire haszonallat egyeseknek a macska, kutya is. Rosszul tartjak, azt sem banjak ha elpusztul, nekik az nem elet.

Vagy masreszrol, nem csak annak a kovetkezmenye ez szoszerint, hogy milyen szellemben neveltek (az allat csak haszonallat lehet), hanem átvitt ertelemben is.

Tehat egy elnyomott kisgyerek, akit folyton vertek a szulei, elhet olyan lelki nyomorekkent, aki adott esetben nem bantana az allatokat, de a szulei cselekedetei miatt az allatokon (vedteleneken) kezdi el levezetni a duhet. Ez felnottkorban is megmaradhat.

Tehat ezekbol az emberekbol van a legtobb.

Azok, akik viszont mindenfele lelki serules, vagy bizonyos neveltetes nelkul, mar kisgyermekkorban elvezetbol folytatjak a kinzast, olest, majd tovabb felnottkent is, na azok a pszichopatak. Az viszont mar egy gyogyithatatlan mentalis betegseg.

2021. júl. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
81%

Kedves 7es!

A pszichopata nem feltétlen élvezi az ilyet. az alappilére ennek a betegségnek, hogy a betegnek nincsenek érzései, ugyanakkor remekül meg tudja játszani, hogy vannak. A szociopata traumával szerzi a betegséget, úgy érzi nem képes érezni, esetleg letagadja az érzelmeit, és kívülről is kicsit olyan, mintha robot lenne. A szociopatát nehezen, de ki lehet gyógyítani, a pszichopatát (ahogy említetted) nem.

Nem kell élvezni az ölést ahhoz, hogy valaki csinálja.

2021. júl. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
8 Valóban, abban tévedtem. :)
2021. júl. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
86%
Aki eleve képes bántani (főleg kínozni) egy nála gyengébbet, legyen az állat, nő vagy gyerek, azzal eleve nem stimmel valami.
2021. júl. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!