Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Van olyan állatvédő egyesület,...

Van olyan állatvédő egyesület, amelyik nem álszenteskedik és nem csak a pénzre hajt?

Figyelt kérdés
Adományozni, önkénteskedni. Elsősotban olyan érdekel, ami tényleg az állatok erdekeit nézi és cselekszik is nem csak pénzt gyűjt. Pl lobbizás a hobbicélú állattartás betiltására, panelkutyatartá tiltása, stb

2021. júl. 28. 16:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
PCAS, Eszkuláp meg a kisebb,civil állatmenhelyek. Sajnos mindig derülnek ki turpisságok,őróluk még nem hallottam.
2021. júl. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
Együtt a kisállatokért egyesület
2021. júl. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%
Hát a vadász az tényleg nagy név😂😂
2021. júl. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
42%

Garantáltan tiszta Bpen a Noé, az Illatos is okés már, a Macskamentők alapítvány (cicák) Pest megyében akiket ismerek, és tudom, h korrektek, az a Befogad-Lak (kutyák, Erdőkertes), ide sorolnám Marosi Tóth Edinát, de szerintem még civil (Erdőkertes, kutya-cica kölyök mentés) a Léleklánc (cicák, Őrbottyán), az Equius (lovak, haszonállatok, Őrbottyán), a Zseton (kutyák, Érd), Martinovics Anita (kutyák, Nagykőrös), Papamaci árvái (Gyöngyöshalász, idős kutyák) velük egy cég Schwabish Dius (kölyökmentés) kicsit távolabb pl Sarkadon a MaccsKaland (cicák)

Akad még jópár, akik korrektek, bocsánat, ha valakit kihagytam, velük van személyes tapasztalatom.

Ja, az ország legaktívabb állatmentőjét kerüld el jó messzire...

2021. júl. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
10%
Attól mert van neved, még egy véglény maradsz. Képzeld nekem is van, de látom túl sok ész kell ahhoz hogy rájöjj, amivel látszólag nem rendelkezel. Sajnálatos :D
2021. júl. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
26%
9.:Mekkora szavak a láthatatlan embertől.
2021. júl. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
30%
Hát igen, látszik is rajtad, hogy eszméletlenül buta vagy.
2021. júl. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
8%

Hú haver szerintem ne égesd magad tovább :D

Pá CJ!

2021. júl. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
22%
10.:Hogy mi van szerinted,azt is magasról.
2021. júl. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
64%

Talán civil szerveződések.

Kb mindegyik egy pémzmosoda, meg cirkusz, az kell a népnek, megy szépen a hergelés.


(Ehhez úgy látom, te is értesz, miért akarod a hobbi állattartást megtiltani?)

2021. júl. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!