Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Van olyan állatvédő egyesület,...

Van olyan állatvédő egyesület, amelyik nem álszenteskedik és nem csak a pénzre hajt?

Figyelt kérdés
Adományozni, önkénteskedni. Elsősotban olyan érdekel, ami tényleg az állatok erdekeit nézi és cselekszik is nem csak pénzt gyűjt. Pl lobbizás a hobbicélú állattartás betiltására, panelkutyatartá tiltása, stb

2021. júl. 28. 16:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
45%

Igazad van, utolsó...



"l lobbizás a hobbicélú állattartás betiltására, panelkutyatartá tiltása, stb"


Elmagyaráod krédező, hogy mégis mit értesz ez alatt?

2021. júl. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
63%

Én olyan állatvédő egyesületnek adnám, ami tudományosabb célú is, nem csak a "kéne a pénz a cuki cicának" vagy "tartsuk 40 m2-es lakásban a tibeti masztiffot is, mert különben nem családtag ám, és kintre nem adjuk, mert állatkínzás"-szint.

Mint pl. a Magyar Madártani Egyesület, Holocén Természetvédelmi Egyesület, Mályi Természetvédelmi Egyesület, Ipoly Unió, vagy valamelyik nemzeti park.

2021. júl. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen. Szerinted pénzbeszedés és adományok nélkül miből fizetik ki a működésüket? Tudod, kiadások, adók, munkatársak kifizetése, megélés...
2021. aug. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon jó tapasztalataim vannak velük kapcsolatban. A cicám bajba kerūlt, és én nem tudtam rajta segíteni. Állatvédő szervezetek összefogással kerítettek egy állatvédőt, akinek volt olyan felszerelése, hogy az öt napja szorult helyzetben lévő cicámat lementették a magasból. Ingyen, bérmentve, időt és pénzt áldozva. Az "Állatsereglet" és a veszprémi állatmentők is segítettek a probléma megoldásában.

Persze, hogy műkõdni tudjanak, nekik is szūkségūk van anyagi támogatásra, de ez természetes

2021. aug. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!