Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Ha valaki tudatosan nem visz...

Ha valaki tudatosan nem visz egy beteg, lakásban élő macskát állatorvoshoz, mert "nincs kedve", holott lett neki szólva, hogy mit kéne tenni, az már állatkínzás?

Figyelt kérdés
A saját macskáját SOHA nem vitte még orvoshoz az illető, a cica 10+ éves. Soha nem volt még féregtelenítve, soha nem kapott semmilyen oltást, soha nem volt még megvizsgálva sem. Most beteg a cica, nagyon le van soványodva, a háta feléről hiányzik a szőr. Ez már kimeríti az állatkínzás kategóriát?

2021. szept. 10. 17:57
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
igen, kimeriti. Fogd meg és vidd el
2021. szept. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Biztos nincs kedve? Mert nem mindegy hogy nincs kedve, vagy nincs pénze.
2021. szept. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Annyi biztos, hogy nem pénzkérdés, és nem is időhiány miatt.

Pontosan nem tudni az indokot, nem hajlandó elárulni.

2021. szept. 10. 18:37
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
És ki vagy te a történetben? Ha velemi állatvédelmi alapítványhoz tartozol, akkor nincs lehetőséget intézkedni az okosodáson kívül? Mert a lett szólva ku.rva kevés ahhoz hogy ne pusztuljon el a macska.
2021. szept. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Egyik ismerőse vagyok, ennyi. Én nem intézkedhetek helyette!

Nem tartozom semmilyen alapítványhoz.

Próbáltam meggyőzni többször is, hogy vigye az állatot orvoshoz, mert ez a normális hozzáállás, de nem érdekli mit mondok.

2021. szept. 10. 18:49
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi lett a cicával?
2021. okt. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sajnos meghalt, mert a gazdája nem hallgatott rám, nem érdekelte az egész, nem volt kedve elvinni az orvoshoz. Sajnos nem tudtam mit tenni ellene! :(
2021. okt. 25. 20:54
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom
2021. okt. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!