Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Valaki tud olyan helyet, ami...

Valaki tud olyan helyet, ami befogadná a cicánkat?

Figyelt kérdés
Nem akarom hogy itt maradjon mert apukám nagyon rosszul bánik vele, anya meg nem mer ellent mondani neki. Egy öreg nénitől hoztuk aki nem is tudta hogyan került hozzá és már akkor is nagyon félt, szerintem kiskorában bántották aztán kidobták. Apa meg kitalálta hogy milyen vicces ijesztegetni a macskát, hiába könyörögtem neki hogy ne csinálja. Ebből az lett hogy elkezdett mindenhova pisilni (ivartalanított kislány) és mostmár apa ordibál is vele amitől nyilván még jobban megijed. Mondtam nekik rengetegszer hogy vegyenek felliwayt, az segít a szorongó cicáknak, meg nem kéne ijesztegetni és kiabálni vele, de semmi. Azt is mondtam hogy vigyük el állatorvoshoz mert lehet hogy beteg és azért kezdett el pisilni mindenhova, de abból se lett semmi. Én egy menhelyet tudok, ahol 1000% hogy nem altatnak, de ott kint vannak a cicák éjjel-nappal, és el se tudom képzelni ő is kinti legyen. Viszont rengeteg egészséges cica se talál gazdira, úgy érzem egy nem szobatiszta, szorongó cicának ez kb lehetetlen lenne... Mindenképp olyan helyre kéne kerülnie, ahol jól értenek a cicákhoz és tudnak rajta segíteni. Én még nem vagyok 18, szóval nem tudok elköltözni vele :(

2021. okt. 27. 10:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudja valamelyik megbízható ismerősöd örökbe fogadni addig, míg otthon laksz?

Nagyon szomorú történet. :(

2021. okt. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Posztold ki cicás facebook csoportba esetleg, de ha valaki jelentkezik, ellenőrizd le az embert, beszélgess vele, hogy valóban rendes ember, mielőtt odaadod. Vagy ismerősöknek mond. Végső megoldás a macska menhely. Nézd meg hozzád van e közel menhel. Remélem találsz valakit a drágának :(
2021. okt. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%
ha fekete vagy fehér, vigyázz így halloweenkor a cicás posztok is erre figyelemeztetnek mivel vannak züllött alakok és sötét célokra használhatják fel őket...
2021. okt. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
42%
Altatni már törvényellenes. Én is ismerőst javasolnék, posztold több csoportba is
2021. okt. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
78%

Rakd ki facebookos csoportokba.

Amúgy meg kívánom hogy a rák egye ki a beleit a tetű apádnak

2021. okt. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Cicás csoportokba posztolnám, illetve menhelyek talán tudnak segíteni, ha befogadásban nem is, szoktak megosztani közvetített segítségkéréseket (értsd: nálatok lakik a cica, de xy menhely is elkezdi hirdetni hogy örökbefogadható), úgy több emberhez eljut.

Szomorú történet, az egyetlen pozitívum benne hogy te már ilyen fiatalon is felelősségteljesebben gondolkozol mint sok felnőtt.

2021. okt. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!