Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Mi történik a valaki megrúg...

Marci2004 kérdése:

Mi történik a valaki megrúg egy kutyát?

Figyelt kérdés
Mert egyszer láttam valakit hogy megrúg egy kutyát. Én az ilyeneket elítélem. Nos kíváncsi vagyok arra, hogy mi minden történhet a kutyával ha megrúgják. A lehetséges csonttörésen kívül.
2021. nov. 18. 15:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
megsérülnek a belső szervei
2021. nov. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanaz mint veled, belső sérülések, megreped a lép vagy máj, zúzódások....
2021. nov. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
Lehet, hogy semmi baja nem lesz a kutyánk, vagy a kutya megharapja.
2021. nov. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ a kutya melyik részén, és mekkora erővel rúgja meg. Meg az is persze, hogy mekkora a kutya. Egy kaukázusi kisebb sérülést szenved ugyanakkora rúgástól, mint pl egy csivava. De nem ritkák a belső szervi károsodások, ha nagy erővel rúgnak meg egy kutyát. Meg persze medence részen, alulról a legsérülékenyebb.
2021. nov. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%

"Mi történik a valaki megrúg egy kutyát?"


Attól függ. Ha az én kutyámat rúgja meg valaki, viszonzásul tökönrúgáson kívül egy jó nagy adag szőrt lehúzok kézzel a karjáról - amennyiben férfi, mert ha az, akkor baromira fog fájni, és ezzel rendőrségre se mehet vagy leletet csináltatni.

2021. nov. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
7%
Szerintem semmi, ebcsont beforr. Egyébként keleten csemege tud lenni a kutyahús, sorban ölik le őket, csak a száját kell egykampóval elzárni, hogy ne tudjon harapni.
2021. nov. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
67%

Az én kutyámba (csivava) kb. egy hónapja rúgott bele egy fazon a Váci utcánál Budapesten, miközben a villamoshoz siettünk a Március 15. tér felé. Néhány pillanatig fel sem fogtam, hogy mi történt - nem volt nagy rúgás, de azért nyikkant egyet a kutya - aztán utánakiabáltam *nem szalonképes mondatokat* miközben leguggoltam Zokni mellé, hogy az ölembe vegyem.


Erre odajött egy ember, megkérdezte, hogy jól látta-e, ami történt, majd a fazon után iramodott és próbálta megállítani. Én betettem Zoknit a hordozójába és sétálva mentem utána, közben torkom szakadtából üvöltöttem *további nem szalonképes dolgokat* a fazonnak. Utolértük (én öt méternél közelebb nem mentem hozzá), számonkértük aztán csak röhögött és elsétált az ótvarosa. Épelméjű volt, mert néhány mondatot azért váltott az emberrel, de szégyen volt. Én nyilvánvalóan kikapartam volna a szemét, ha nem lógott volna a hónom alatt egy csivava, akiről akkor még nem tudtam, hogy megsérült-e; de emberünk is mondta, hogy ha megüti, rendőrt hív és nem a kutyarugdosó lesz a hibás. Nyilván. Én ha rendőrt hívok, mire kiérnek eltűnik, úgyhogy annyiban hagytam a dolgot, de pontosan emlékszem az arcára és gyakran járok arra, ha meglátom - főleg, így bakancsszezonban - biztos, hogy a lábára taposok.

2021. nov. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
20%
Egy olyan kutyát minden 2. ember megrúgna lol :p Állatokat gyilkolnak le milliárdszámra, azzal nincs problémád, te gyökér?
2021. nov. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
80%
8as, két mondatot írtál és abban is sikeresen ellentmondasz magadnak. Kötekedésre is igaz, hogy "játszva tanul az ember", de ha nincs ki leírja neked, hogy hülyeségeket beszélsz, öröke így maradsz. Szívesen.
2021. nov. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Visítani fog,mert a kutya jó eséllyel lábon ragadja.

Ezen felül belső sérülések,és trauma a kutyának.

2021. nov. 21. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!