Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Ha élő állatot kell leölnöd...

Ha élő állatot kell leölnöd egy versenyben (jelen esetben homárt), akkor meg tudnád tenni, vagy képtelen lennél rá?

Figyelt kérdés
Aki nézi a főzős műsort, tudja, miről beszélek. Úgy viselkednétek, mint T. Anita, hogy sírva megcsinálta, vagy még homárt sem lennétek képesek leszúrni úgy, hogy az állat nem szenved, mert csak egy pillanat az egész.

2021. nov. 19. 13:59
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/82 A kérdező kommentje:

Igen, ilyen válaszokra volnék kíváncsi, mint amit páran leírtatok. Laktam falun, városból kiköltözve, egy némakacsát vágott le a férjem fejszével, és azt a sokkot sosem felejtem el, hogy fej nélkül még ott rohangált jó darabig. Ááá, kész voltam. Nekem trauma azóta is.

De egy homár?? Csak egy pillanat, nem?

2021. nov. 19. 14:41
 12/82 A kérdező kommentje:
10.! Még a felnőtt kecske is úgy sír, mint egy kisgyerek. Volt szerencsém hallani. Hogy bírod? Én nem tudtam megszokni, pedig próbáltam... Ááá...
2021. nov. 19. 14:45
 13/82 anonim ***** válasza:
66%
Hát le szokták szorítani a szárnyát és a lábát, nem nagy dolog, a másik kézzel pedíg a nyakát megfogni miután lecsaptad a fejét akkor nem tud vergődni és össze sem vérez és azzal a látvánnyal sem szembesülsz amit leírtál, jahh kicsit hasonló a gyereksíráshoz a kecskegida sírása.
2021. nov. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/82 anonim ***** válasza:
14%

Kecskét kábítópisztollyal kell fejbelőni, akkor nem sír..

Vagy bekötöd a szemét, és karddal lecsapod a fejét mit az arabok a turistáknak.

2021. nov. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/82 anonim ***** válasza:
11%

" jahh kicsit hasonló a gyereksíráshoz a kecskegida sírása."



Akkor már értem miért szeretnek az arabok vele "aludni"...

2021. nov. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/82 anonim ***** válasza:
80%
Sose értettem minek megy főzőműsorba az ilyen. A kedvencem az, amikor a vegák teljesen meg vannak lepődve amikor pl ki kellene belezniük egy állatot, mintha egy ilyen versenyen ez annyira meglepő lenne.
2021. nov. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/82 anonim ***** válasza:
92%
Nem ölném meg. A műsort nem láttam.
2021. nov. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/82 anonim ***** válasza:
73%
Tudom melyik műsorról van szó és én a kezdetektől fogva kitartóan jelentem is a médiahatóságnak. Nektek is ezt javaslom!
2021. nov. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/82 anonim ***** válasza:
12%
Levágott fejjel nem érez semmit, ezen kívül levágott fejjel sem a némakacsa sem a pulyka nem fog neked köröket futni mivel természetesen egyensúly érzéke sincs csak össze-vissza verdes.
2021. nov. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/82 anonim ***** válasza:
52%
Én sohasem tennék ilyet, nem ölnék meg csak úgy állatokat és nem lennék gyilkos mint pár válaszoló itt, és ha egy gyereket arra nevelnek hogy szokja meg ahogy állatokat gyilkolnak akkor csak jelzem hogy egy állat ugyanannyit ér mint egy ember. És felteszem a kérdést: ha valaki embert öl akkor börtönbe megy, ezzel teljesen egyetértek. Viszont ha valaki állatot öl az miért nem említi meg senki? És lehet hogy most fogom kapni a gyűlölködő kommenteket, de ki fogok állni a véleményem mellett, bármi történjen.
2021. nov. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!