Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Ha élő állatot kell leölnöd...

Ha élő állatot kell leölnöd egy versenyben (jelen esetben homárt), akkor meg tudnád tenni, vagy képtelen lennél rá?

Figyelt kérdés
Aki nézi a főzős műsort, tudja, miről beszélek. Úgy viselkednétek, mint T. Anita, hogy sírva megcsinálta, vagy még homárt sem lennétek képesek leszúrni úgy, hogy az állat nem szenved, mert csak egy pillanat az egész.

2021. nov. 19. 13:59
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/82 anonim ***** válasza:
81%

Késsel nyírtad ki a kakast? 😳

Én fejszével szoktam, egy suhintásra lent van a feje, szerintem így a leghumánusabb.

70es vagyok, mindegy hol foglalok álláspontot akkor is lepontoznak, de attól még ott van az a tény, hogy az én állatom 100x jobb körülmények közt nől fel mint az ide kommentelőkének akik nem volnának képesek megölni semmit de veszik a boltból a szegény állat húsát ami napvilágot sem láthatott és még viszonylag gyerekként lett legyilkolva. Jó étvágyat!

2021. nov. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/82 A kérdező kommentje:
81.! Igazat kell, hogy adjak. A válasz hasznossága nem rajtam múlik. Egy fecske nem csinál nyarat.
2021. nov. 25. 13:50
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!