Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Aki bánt egy macskát, az...

Aki bánt egy macskát, az miért nem próbálkozik egy nagymacskával?

Figyelt kérdés
Akkor elismerné a környezete, hogy egy erős ember, de így...

2022. jan. 6. 08:44
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
82%
Mert annyira azért nem hülye, hogy a saját életével játsszon. Sajnos a macskáéval viszont megteszi.
2022. jan. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
93%

Vannak olyanok is. Csak ahhoz sok pénz kell, hogy Afrikaban oroszlán vadászatra menjen valaki.

Amúgy ettől még nem erős ember sztem.

2022. jan. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Mert nincs Magyarországnak nagymacskája.Esetleg állatkertben.
2022. jan. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom azért, mert nem nagymacskák mennek be a kertjébe.
2022. jan. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
31%

Miert bantja a macskat?Allatkinzo vagy mert a kertjebe jar portyazni?

Nagyon nem mindegy am

2022. jan. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Mert Magyarországon nem rohangálnak nagymacskák az utcán. De pl Kínában, Indiában sanyarú sorsuk van. :'(
2022. jan. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 Vuk-91 ***** válasza:
60%
Mert éppen az a lényege az ilyen embernek, hogy a kisebbet bántsa saját egója felfújása érdekében. Az iskolában is mindig a nagyobb bántja a kisebbet. Mindegy, hogy azért nagyobb, mert az agya helyén is izom van, vagy azért, mert gazdag családból származik, és el van kényeztetve. Az ember ha állatot bánt, nagyjából abból a téveszméből van, hogy az ember az állat ura vagy mi... Amin mondjuk a biblia sem segít, egyáltalán.
2022. jan. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
39%

Mondjuk engem is felb*szott mindig mikor a frissen festett fa kerítésem az év végére végig karmolt,kopott,hiányzó darabos lett mert azon erősítették a körmeiket,vagy a hugytól bűzlött mert mindent lejelölnek.


Sőt,az is zavaró amikor a megszokott énekes madarak felszívódnak csak mert valamelyik szomszéd macskát szerzett magának.


De még mennyire zavaró amikor éjszakánként arra kelek,hogy vagy össze verekedett két hülye dög vagy csak nagyon idétlen hangon a síri csöndben nyávogni kezd,amivel felveri a szomszéd kutyáit is..Utána persze a kutyások vannak szidva amiért ugat a kutya,de érthető én is mondanám az összes létező nyelven,hogy kussolj már ha megértené.Azok is pihennek odakint és odabent egyaránt,hozzá vannak szokva a gazdáik alvási szokásaihoz.


Persze bántani nem bántottam végül sosem őket,de megfordult a fejemben,hogy ideje lenne ritkítani a környéket mert egyre rosszabb a helyzet és mindenkire anyagi károkat,veszélyt jelentenek ezek a kóbor dögök.

Vannak kutyasétáltatók akiket egyenesen megtámad macska.Felfújja magát és az amúgy érdektelen kutyát hergeli,bokrokból morogva kiugrálnak..


Tudom,hogy a macska félelmében is támad olyan "a legjobb védekezés a támadás" módon,de az se vígasztalja azt akit bokán marr mert blokkolni akarja a kutyáját érő karmolásokat.

2022. jan. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
52%
8: Nem dög, hanem állat. Ezen felül be kell jelenteni a jegyzőnek a dolgot, ha meg ez nem segít, jelezni kell az állatvédőknek, hogy "kóbor" macskát találtál, segítsenek. Na meg beszélni kéne a gazdájával, mert kérdés, miért van kint a macska. Nekem például azért szabadok, mert 10-et etetek, akiket az utcáról fogadtam be, ivartalanítattam, chipeztettem. Csak épp nem hajlandóak a lakásban maradni, pláne ennyien, és ekkora költsköltségek mellett nem tudok másfél millióért macskabiztos kerítést csináltatni jelenleg.
2022. jan. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
61%
Ahhoz bátorság is kéne. Egy nála huszadszor kisebb élőlényt könnyű bántani.
2022. jan. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!