Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Ebben a témakörben miért van...

Ebben a témakörben miért van sok kamuállatvédő?

Figyelt kérdés
2022. febr. 1. 21:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%
Mert sok az emberutálló
2022. febr. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
28%
Egyetlenegy kamuállatvédőt nem láttam még itt, pedig legalább 8 éve az oldalon vagyok.
2022. febr. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
49%
Miből derül ki, hogy kamu állatvédők?
2022. febr. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Vortrex ***** válasza:
35%
Biztos látta ugyanazt a nick nevet Ételek kategóriában húslevesról kérdezni
2022. febr. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
70%
Mert a valóságot tükrözi az oldal. Az emberek 90%-a csak neten állatvédő. Pofázik hogy miket és hogyan kéne megmenteni de az utcán úgy is elmegy mellettük...
2022. febr. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
47%
De továbbra sem derült ki miből jön a következtetés, hogy kamuk azok az állatvédők.
2022. febr. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
86%
Ugye te nem az vagy, aki szerint ha már eszel húst nem vagy állatvédő?
2022. febr. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
85%
Engem is érdekelne mi a kérdezőnek a kamuállatvédő. Van itt egy agybajos vega, aki szerint csak és kizárólag úgy helyes élni ahogy ő teszi, különben szemét állatkínzó vagy.
2022. febr. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
7-es,8-as,nem én vagyok az agybajos vega, szerintem az agyilag beteg, aki nem eszik húst.
2022. febr. 1. 23:09
 10/18 anonim ***** válasza:
85%

Mert mindenkinek mást jelent az állatvédelem,nagyon relatív és néző pont kérdése ez.Állattartási kultúrától is függ,hogy kinek mi már a kínzás és mi az elfogadható.Annak aki pl csak kinti kutya létezik az mindig egyenesen szonokolni fog a lakásban tartok ellen.Ugyan ez fordítva.Valakinek már az ivartalanítás is kínzás,valakinek a fül-farok vágás szúrja a szemét,valakinek mind a kettő elfogadhatatlan és valaki mindegyiket egyformán tolerálja.

Ahogy nevelés és nevelés közt is van különbség sokan egy "nevelési célzattal" elsütött fenekelést is kínzásnak tartanak ameddig a másik félnél bele fér.


Egyszóval..ja.Ameddig maga az állatvédelem fogalma sem tiszta és alapozott addig az emberek se fognak sose egyet érteni.

2022. febr. 2. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!