Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Állatvédők túlkapásai: volt...

Állatvédők túlkapásai: volt negatív tapasztalatotok állatvédőkkel? Mit lehet tenni, ha rosszindulatú feljelentés alapján ártatlan embereket zaklatnak?

Figyelt kérdés
Milyen szervezet felé lehet panaszt tenni? A rendőrség nem igazán foglalkozik ilyen ügyekkel, “nincs rá kapacitásuk”, így mindent az “áldozatnak” kell kinyomozni, bizonyítani. És még akkor sem biztos a pozitív elbírálás, ha sikerül megfelelő bizonyítékokat szerezni, mert a “szent ügyet” képviselő szervezetekkel senki sem mer ujjat húzni.

#pszichopata #állatvédelem #szociopata #feljelentgetős szomszéd
2022. máj. 3. 11:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
42%
Van egy amatőrszex oldalam. A fórumban néha megjelennek topikok állatszex témában, na erre ugranak az állatvédők, hogy bezáratják az oldalamat. Nagy nehezen meggyőztem, hogy egy oldalon állunk, én is ellene vagyok, töröltem a topikokat és annyi. De ezt azért túlzásnak érzem.
2022. máj. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%

Utoljára egy olyan "embertől" hallottam hasonlót, akinek az elhagyott házának udvarán éhen pusztult a kutyája. Pontosabban amikor az állatvédőknek sikerült kimenteni azt még megélte, menthetetlen állapotba sorvadt el az az élőlény és irgalomból elaltatták. Többszáz milliós ház udvaráról mentették a kutyát, hogy elég pikáns legyen a sztori.

Szóval kérdező az állatvédők kapacitásait ismerve a zaklatás nehezen elképzelhető, de anélkül, hogy ismernélek nem kérdőjelezem meg amit állítasz, inkább azt mondom, a másik oldal álláspontját ismerve lehetne itt reagálni.

2022. máj. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
64%
Ajánlom, hogy olvass utána Wegerának. Nem feltétlenül a zaklatós topicba tartozik, de az ő "munkája" egy jó példa a negatív állatvédelemre.
2022. máj. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
Jogi üggyel kapcsolatban inkább a Politika / Törvények, jogban kellene kérdezni és konkrétabban leírni a problémát. Amúgy nem btk, hanem polgári jogi ügynek tűnik az alapján, amit kihámoztam.
2022. máj. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%
Írhatnál konkrétumokat is. Így nem lehet értelmes választ adni.
2022. máj. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Egy publikus ez elég konkrét. Ennél több konkrétum már személyiségi jogok megsértése lenne. Az már a bíróságra tartozik.
2022. máj. 3. 12:44
 7/12 A kérdező kommentje:
1: Én is elítélem, amit írtál, sőt az állatkínzást is. Ezért nonszensz az egész ügy.
2022. máj. 3. 12:45
 8/12 A kérdező kommentje:
2: Én sem értem, miért olyasmire pazarolják a kapacitást, ami egyértelmű rosszindulatú feljelentgetésen alapul. 1,5 év alatt semmi bizonyíték ellenem, ez azért inkább azt támasztja alá, hogy nem csináltam semmit. Az ilyen barom feljelentgetőket kéne megbüntetni, egyébként semmi bajom a normális állatvédőkkel, én is jártam régebben “segíteni” (sétáltatni, stb.).
2022. máj. 3. 12:48
 9/12 anonim ***** válasza:
91%

Volt. Helyi szervezet,elég híres itt keleten.

A húgom hívta őket egy sérült kutyához.

Amit rátettek utána a testvéremre telefonon meg a facebookon,azért más országokban már feljelentették volna őket...Hogy biztos ő verte meg a kutyát,állatkínzó,stb stb..Nagyon durva volt.

Azóta semmi támogatást nem kapnak tőlünk. Leszerepeltek!!!

2022. máj. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsére személyesen még nem volt "szerencsém" ehhez, amelyik szervezeteknek segítettem ott mindenki tényleg az állatok szeretetét helyezte előtérbe, pedig voltak olyan esetek ahol tényleg a gazdi volt a hibás de nem feküdtek rá az alázásra, pedig lett volna miért.


Ellenben ott van pl Wegera aki facebook liveban embereket aláz meg olyanokért amiről később kiderül hogy nem is pontosan úgy történt, hazudozik össze vissza, aki nem ért vele egyet az azonnal "bandita", nem igazi állatvédő és csak öt akarja tönkretenni, mindennek elhordja azt akinél születik egy véletlen alom majd mikor a saját kutyáját szaporítja elvárja hogy tapsikoljanak hozzá.


Meg persze külföldön a PETA és minden húzásuk valaha.

2022. máj. 4. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!