Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Hogyan lehet mentett állatokat...

Hogyan lehet mentett állatokat befogadni ha nincs elég pénzed rájuk? Szeretnék befogadni de hogy etetik a sok állatot a tv műsorokban? Orvosi ktgekről nem is beszélve.

Figyelt kérdés
2022. nov. 21. 10:37
 1/10 anonim ***** válasza:
98%
Vannak támogatóik.
2022. nov. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%
Facebookon kell tarhálni
2022. nov. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%

A szervezetek adományokból oldják meg.


Magánszemélyként is sokan a facebookon kérnek anyagi támogatást.


A különbség a kettő között az, hogy az egyik legális a másik nem az.

2022. nov. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
Adományok és adó 1%
2022. nov. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
96%

Lehetsz ideiglenes befogado menhelyeknel. Fizetnek neked mindent, de a legjobb az, ha mondjuk legalabb a kajajat ki tudod fizetni az allatnak es akkor ennyivel is konnyebb nekik.

De nem elvaras, fizetik azt is ugy tudom.

Nem kell, hogy egyszerre 30 kutya/ macska legyen nalad. Boven eleg 1 is, az is segitseg, ha addig gondozod, amig gazdihoz nem kerul.

2022. nov. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%

Milyen tv műsorok? Csak nekem homályos kicsit a kérdés?


Magánemberként ne fogadj örökbe, ha nincs rá pénzed.


Ha arra gondolsz hogy alapítványok magukhoz vesznek újabb mentetteket: hát sajnos nem véletlenül van egyre több helyen mentési stop. Amúgy adományokat és adó 1%-ot kapnak, de így is nagyon nehéz.

2022. nov. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Tv műsorokban lattam igen, ezek külföldön vannak, de magán családok mondják hogy befogadtak sok sebesült állatot. De miből? Nem menhelyek, meg alapítványok.
2022. nov. 22. 06:24
 8/10 anonim ***** válasza:
91%
Én is fogadtam be régebben állatokat. Közel sem volt akkoriban annyi kiadásom, mint most. Egyszerre 6-7 kutya ellátását tudtam finanszírozni.
2022. nov. 22. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

#7

Aha. De az miből derül ki hogy nincs pénzük rájuk?

2022. nov. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Merthogy szegényesen élnek, sokszor településtől távol. Nagytestű állatokat vagy speciális igényűt csak sok pénzből lehet tartani, ápolni, orvossal kezeltetni. Miért adják ki magukat szegény jóérzésű embereknek akik befogadtak vagy 8 lovat a semmiből.
2022. nov. 22. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!