Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Hova lehet fordulni, ha...

Hova lehet fordulni, ha valaki nem megfelelően tart állatokat?

Figyelt kérdés
Több mint 20 szamárról van szó, nincs fedezékük, esőben, hóban, fagyban, viharban kint vannak a pusztán, még fa se nagyon van nyáron ami alá bemehetnek. Nem tudom mi az előírás, de nem hiszem hogy ez meg van engedve. Tehenekkel együtt vannak egy részen, azoknak van valami a fejük felett, de mind nem férnek be. Az elmúlt években legalább 6 szamár elhullott, mert annyira le voltak gyengülve. Névtelenül lehet bejelentést tenni?
2023. febr. 7. 18:38
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
jedző
2023. febr. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Akkor gondolom, hogy jegyző is jó lesz, én azt nem tudom, milyen, de gondolom, vannak ilyen állatmentők, meg a rendőrségnek is lehet szólni szerintem pl akár. De én Nem értek hozzá.
2023. febr. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az állatmentőknek/állatvédőknek hiába szólna a kérdező, nincs hatósági jogkörük.

A területileg illetékes jegyzőnél kell (írásban) bejelentést tenni és/vagy a rendőrségen feljelenteni állatkínzásért.

2023. febr. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Több éves cikk, de minden le van írva benne.

2023. febr. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
32%

Több éve nèzi mindenki,és nem lett bejelentve?


Hihetetlen....

2023. febr. 8. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!