Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Miért lőtték ki a svájci farkast?

Miért lőtték ki a svájci farkast?

Figyelt kérdés

Nehezemre esik feldolgozni.


[link]


Ez most orvvadászat volt vagy engedélyt adott rá a vadásztársaság? Ha igen, akkor mivel indokolják? Bántott valakit? Ha nem, akkor ki a felelős? A média, aki minden lépéséről beszámolt a farkasnak? Én úgy gondolom, hogy igen.



2023. ápr. 12. 20:58
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
95%
Hát pont az van, amit a cikk ír, meg amit az ír, amit a cikk referál. Még nem tudni azt sem, hogy tényleg ezt a farkast lőtték-e ki, az NNI vizsgálja az esetet. Tehát nyilván lesz ennek még híre. Meglepődnék, ha neked itt bárki konkrét választ tudna adni arra, amire talán még az sem tudja a választ, aki ma azon a környéken lelőtt egy farkast...
2023. ápr. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
78%
Mert idióták.
2023. ápr. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
A cikk egy bulvár lapra hivatkozik, semmi konkrétumot nem ír.
2023. ápr. 12. 21:13
 4/32 A kérdező kommentje:
Azóta látom frissítették. Először csak annyi volt kiírva, hogy kilőtték vadászok és hogy ez a farkas végzett von der Leyen pónijával, mintha ahhoz lenne köze a kilövésének...
2023. ápr. 12. 21:14
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
az nem egy másik farkas volt amelyik végzett a pónival? nem ez volt az.
2023. ápr. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
87%
#4 Senki nem mondta, hogy ez volt az a farkas. Olyan kapcsolatot próbáltak teremteni, hogy bezzeg amikor von der Leyen pónija meghalt, az amúgy védett farkasok ellen "hajtóvadászatot" indított. Ami szintén ferdítés, a farkastámadások Európa számos országában problémát okoznak a vidékieknek. Csak ugye valamivel mindenkit rá kell venni arra, hogy még kettőt kattintson az oldalukon... Ennek az M237-es farkasnak az ügyében szimplán várni kell több infóért. Tudom, nehéz, de talán csak le tudjuk foglalni magunkat valamivel addig, amíg nem jön hír.
2023. ápr. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Mint írtam először ez volt a cikkben, majd gyorsan átszerkesztették... Most már valóban más van benne.
2023. ápr. 12. 21:48
 8/32 anonim ***** válasza:
42%
Én se értem minek kell kilőni szegény állatot.Senkinek se ártott.Inkább lőtték volna meg altató injekcióval és vitték volna olyan helyre ami neki is biztonságos és másoknak is.
2023. ápr. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
93%
#8 Senki sem érti, mert még senki nem tudja, ki lőtte ki, ha kilőtte, és miért. :) Komolyan mondom, ez rosszabb, mint egy nyugdíjas klub a facebookon, hát nem ráérnétek holnapután megtárgyalni ezt, amikor már több információ áll rendelkezésre?
2023. ápr. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
24%
Az már a ló túloldala lenne ha minden ragadozót megmentenénk csak nehogy valamelyik nyifnyaf állatvédő pampogjon érte. Néha az emberekre is kell gondolni akiknek semmi szüksége hogy pl.egy vagy több hasonszőrű állat fölösleges veszélyforrást jelentsen. Ha nem lenne szabályozva elszapordnának, aztán ők nem lennek ám kegyesek, megértőek. Akinek kell vigyen haza egyet aztán dédelgesse.
2023. ápr. 13. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!