Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Mennyire szenvednek az állatok...

Mennyire szenvednek az állatok, amikor elvágják a torkukat, hogy megegyék az emberek?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 27. 18:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%

Ugyan annyira mint az emberek, csak ők nincsenek tisztában azzal, hogy meg fognak halni, míg az ember tisztában van azzal, hogy ha nagykéssel esnek neked az ISIS-esek akkor biza mindjárt kampó.


Az emlősök, madarak, hüllők, halak éreznek fizikai fájdalmat.


A rovarok nem éreznek fájdalmat vagy is így teljesen nem igaz.... érthetően úgy tudnám elmagyarázni, hogy éreznek egy "jelet", hogy valami nincs rendben.

2023. ápr. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
65%
Kevésbé, mint mikor egy ember éhen hal...
2023. ápr. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én mikor régebben anyum vágta az aprólék nyakát, főleg a némakacsáét na azokat nagyon nem szerettem. Az egész fájdalma vergődése átjött a fogásom által, mindég mondtam neki siessen már, ő meg mondja hogy de hát életlen a kés is! mondom hagyjad már majd elvérzik oszt jól van! Van aki lefejezi, ott sztem nem sokat érezhet. A malacot mikor vágták, aznap a röfi vmit megérezhetett, mert nagyon máshogy viselkedett! nem mindegyikkel fordul elő, ma már taglóval csinálja a hentes, az meg pikk pakk kész..
2023. ápr. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezért lenne jó ha előtte rávágnának a fejére fél téglával. Akkor nem szenved semmit sem. Aztán lehet feldolgozni.
2023. ápr. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Sokan függ az nyak elvágásának módjától is. Életlen késsel felér az állatkínzással. Én pl jó éles kést használok mindig, egy mozdulattal metszem át a torkát, aztán azzal a lendülettel ki is töröm a nyakát. Tehát a lehető leggyorsabban vége lesz, nem szenved sokat.
2023. ápr. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
92%

Nagyon szenvednek. Különösen, ha hallják társaik haláltusáját.

Ilyenkor olyan anyagok (enzimek, hormonok) kerülnek a vérébe, amit aztán megeszel. A kóser vágást ajánlom. Ott nyissz és kész.

Egyél húst nyugodtan szerintem, de ha lehet, akkor az állatot tenyésztő embertől!

2023. ápr. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Nézd meg a videót a lefejezett ukrán katonáról - kb. annyira.
2023. ápr. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Sajnos sokszor láttam, hogy vergődnek egy ideig a szárnyasok, amikor levágják őket. Olyan szomorú látni.:(
2023. ápr. 27. 20:30
 9/14 A kérdező kommentje:
#7 - Ilyeneket nézni nem bűncselekmény...?
2023. ápr. 27. 20:30
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól csinálják akkor semennyit, ha rosszul akkor nyilván igen. Egyébként ez a baromfivágás meg disznóölés dolog elképesztően gyorsan kopik ki a falvakból is, gyakorlatilag az öregeken kívül senki se csinálja már, 1-2 évtizeden belül teljesen el fog tűnni, de lehet sokat mondtam már.
2023. ápr. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!