Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Ez a harcsa képtelen úszni az...

Ez a harcsa képtelen úszni az akváriumban, olyan kicsi helyen van. Hogyan lehetne segíteni rajta?

Figyelt kérdés

Leszögezném, hogy az összes olyan helyet elkerülöm, ahol pénzt kérnek el azért, hogy a fogságban lévő állatokat bámuljam…


Viszont voltunk Balatonon, és nem volt semmi érdekes a közelben, pláne nem olyan ami kutyabarát lenne. Ki volt írva, hogy “akvárium” mondom megnézzük, be is mentünk a családdal.


20-30 centis halak úszkáltak a kb négy méteres akváriumban. Mögöttük pedig egy hatalmas harcsa, aki nem mozdult. Rettenetes volt nézni. Az akvárium kb 1,5 méter széles lehetett, pont amekkora a harcsa is. Megfordulni is képtelen volt benne!!! Ő volt az egyetlen aki nem úszkált. Csak feküdt az akvárium díszletén mozdulatlanul.


Lefotóztam. Direkt vártam, hogy megmozduljon, de egyáltalán nem mozgott, csak létezett. Ez kínzás!


[link]


[link]


[link]


[link]



2023. ápr. 30. 20:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
19%
Tényleg nincs jobb dolgod?
2023. ápr. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
23%
Harcsa paprikás?
2023. ápr. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos annyira primitív a társadalmunk, hogy esély sincs változtatásra, legalábbis rendszer szinten.
2023. ápr. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

3# Vettem észre.

2# Igen, még a harcsa paprikás is jobb lenne, legalább nem kínlódna.


1# Nincs jobb dolgom, valóban.


/Aztán csodálkoznak, hogy miért undorodom az emberektől./

2023. ápr. 30. 22:36
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szegény, a 9 évéből vajon hány évet töltött ilyen körülmények között...
2023. máj. 1. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Pontosan hol van ez az akvárium?
2023. máj. 1. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
6# Tihany, Garda Akvárium.
2023. máj. 1. 04:00
 8/11 anonim ***** válasza:

Itt be lehetne jelenteni:

[link]

2023. máj. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Van egy weboldaluk - nem linkelem, mert az reklámnak minősülne -, és ott van egy videó, ahol úszkál, de akkor is rettentő kicsi számára ez a hely. Mondjuk ha valaki egy olyan videót tesz föl (csalogatónak?), ahol egy csuka hosszan nyammogtat egy élő halat, attól nem sok jót lehet várni.
2023. máj. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hasonlót jelentettem a nébihnek, de azt írták visszamindent rendben találtak. Megfelelőek a tartási körülmények.


Persze ha te otthon tartanád így, tuti kapnál bírságot

2023. máj. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!