Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Kutya szaporítót hol lehet...

Kutya szaporítót hol lehet jelenteni?

Figyelt kérdés
Pár napja láttam egy háznál egy ólban több kutyát ketrecekben, borzasztó körülmények között. Tud valaki állatmentőkhöz elérhetőséget adni borsodban?

2023. máj. 21. 21:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
35%
Borsodban... Ennyiből máris el tudjuk képzelni az egész szituációt. De sajnos nem hiszem, hogy van normális ember, aki akár csoportosan is oda merne menni intézkedni vagy szembeszállni velük. Ezekre se törvény, se ember nem hat. Ha megpróbálna valaki tenni valamit, örülhet, ha élve megússza.
2023. máj. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%

Az állatmentők/állatvédők nem hatóság!


Rendőrségen tehetsz feljelentést állatkínzás miatt. A helyileg illetékes jegyzőnél is tehetsz bejelentést, mindenképpen írásban.

2023. máj. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
59%

Tetovált állat védők, vagy bármilyen állat védő egyesülettel vedd fel első körben a kapcsolatot, fognak tudni segíteni.


Az egyeshez hasonló sötéccség molekulákat meg ignoráld, az ilyen semmire kellők miatt rohad az ország. Mindenki tehet valamit, a közöny méreg, neked is felelösséged van abban, hogy geribctelenül becsukod a szemed vagy bele állsz abba, ami szerinted helyes.

2023. máj. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
63%
Kérdezö: beírod a keresőbe, hogy 'borsod állatvédő alapítvány', és felveszed párral a kapcsolatot. Majd elmondják a lehetőségeket, de ne menj el az ilyen dolgok mellett.
2023. máj. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
53%
#3 Mi a közöny abban, hogy leírom a tapasztalataimat? :D Próbáltál már vala egyáltalán ilyen helyzetet megoldani, vagy csak terpeszkedsz otthon a rózsaszín kis habcukor kastélyodban és fröcsögsz a monitor mögül? Néha kihúzhatnád a fejedet a seggedből és esetleg megpróbálhatnál TENNI is valamit, nem csak gyakorin írogatni, akkor jobban vágnád, hogy mi a valós helyzet, és nem a kis álomvilágodból írogatnál, de úgysem lesz soha merszed hozzá. ^^
2023. máj. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%

Azert nagyobb szaporitotelepekre fel szoktak figyelni, meg borsodban is.


Azt tenyleg leszarjak, ha bodri meg van kotve mar 10 eve a kert vegebe,eheztetik es verik is, de ha szaporitasrol van szo, azzal azert torodnek. Foleg, ha lesz mediavisszhangja.

Ez ilyen.

2023. máj. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
62%
5 számtalan dolgot tettem és megoldottam már, szemben azzal a tanult szegénység tudattal, amit te itt képviselsz. Értem, hogy könnyebb gyáva módon elbújni a 'de ezt úgysem lehet megoldani' mantrába, de szerencsére nem csak hozzád hasonlo takonygerincü véglények fetrengnek a világban. Nem tudsz dolgokat megoldani, mert képességek hiányában vagy, más meg meg tud dolgokat oldani, ahogy arra számtalan példa van a világban. A mentalitásod rákos daganat, kár ezt tovább ragozni.
2023. máj. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget! 112-őn tettem végül anoním bejelentést. Saját nevemet sajnos nem tudom hozzá adni családi és munkahelyi okok miatt, így a feljelentés és a jegyző felkeresése nem opció.
2023. máj. 23. 14:33
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Helyes helyes
2023. máj. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha lesz időd írd meg majd a fejleményeket, tanulságos lenne.
2023. máj. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!