Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » A GYK segít abban, hogy...

A GYK segít abban, hogy feljelentést tegyek állatkínzó válaszok miatt a rendőrségen?

Figyelt kérdés

Ha már lehetővé teszi az oldal, hogy egyáltalán ilyen válaszok szülessenek.

Nem hinném, hogy ez normális dolog.

IP címet kiadják, kötelesek, elvileg.


Túlságosan megszaporodott itt az állatkínzók jelenléte, nem hinném, hogy ilyeneknek helyük lenne a társadalomban.


Akik meg ilyeneket írnak, több, mint valószínű cselekednek is, vagy legalábbis tudomásuk van róla.


2023. jún. 7. 09:13
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
79%

Amennyire arra a törvény kötelezi őket. Amúgy mit tudsz tenni azért, hogy ne legyen helyük a társadalomban?

Egyébként engem már halálosan is megfenyegettek ezen az oldalon.

2023. jún. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

Az iszlám államba csatlakozni kívánóért a TEK ment ki, az is gyk-s tag volt.

Szerintem a szurkolók is szívesen kimennének pár hasonló kreténért, akik arra élveznek itt, hogy kínoznának kutyákat, macskákat, egyéb állatot.

2023. jún. 7. 09:23
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

Itt szerintem az a kerdes, hogy a rendőrség eleg komolyan veszi-e az ügyet, mert ha van ra parancsuk, akkor gondolom ki kell adni az IP cimet, nem mondhatjak, hogy nem akarjuk, bocsi.

De sajnos nem hiszem, sok nagypofaju troger van itt, de a valosagban meg anyuci szoknyaja ala bujik, es tobb szaz ilyet kivizsgalni, amibol talan 1-2, akire valoban rabizonyithato valami, nem keves ido es munka. Megalapozott gyanu nelkul nem fognak vizsgalodni.

2023. jún. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

Már az előkészület is annak számít, a nyomozók is ügyszám alapján kapnak jutalékot, úgy tudom. Nem gondolom, hogy ilyen szabolcs, meg baz megyéket ellenőriznének komolyabban, mert ott ez megszokott, de ha cím alapján pest, fejér, komárom, meg hasonló jobb módú megye, oda biztos kimennek.

Általában az ilyen őserdőkböl felköltözött vadállatoknak a szubkultúrájuk az állatutálat, kínzás.

2023. jún. 7. 09:31
 5/29 anonim ***** válasza:
57%
Tudsz mondani példát, amit itt láttál?
2023. jún. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
63%
Messziről jött ember azt mond amit akar, meg a neten is. Senki nem foglalkozik ilyesmivel.
2023. jún. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
45%
Bárcsak az összes állatkínzó börtönben ülne.
2023. jún. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
92%
Kerdes kiiroja bozoznyara abbol inditotta a monologjat,hogy a korabban kiirt macska atjott es kiszurta a medencemet c kerdesnel a kiiro mondta,hogy szogesdrotot fog feltennni. Az valoban allatkinzas lenne? mindenki dontse el maga.
2023. jún. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
92%

Mindenki össze-vissza irkálhat itt bármilyen marhaságot, névtelenül.

Senki nem fog vele foglalkozni, mert semmit sem bizonyít, hogy amit itt valaki leírt, az valóban meg is történt. Vagy hogy a jövőben meg fog történni. Teljesen komolytalan, ilyenből nem lesz ügy.

2023. jún. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
40%
ÉN rendszeresen továbbítom az ilyen üzeneteket ahol csak meglátom.
2023. jún. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!