Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Milyen állat kínzása számít...

Milyen állat kínzása számít állatkínzásnak? (amit büntetnek)

Figyelt kérdés

Ha pl egy egeret nyír ki valaki, azért nem kap semmit de ha egy macskát vagy egy kutyát akkor azt büntetik.

A nyulat le szabad vágni mert azt megeszik szóval az nem állatkínzás.


2010. okt. 31. 05:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Az összesé..

(jó, légyért meg ilyenekért nem szólnak, de ne csináld :S Ha "kínozni" akarsz, vagy feszkót levezetni, gyere hozzánk karatézni.. :()

2010. okt. 31. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem, hivatalosan van különbség, a gerincesek kinzása számit állatkinzásnak! És attól, hogy megeszed pld a nyulat, azt se kinozhatod! Ezért a házi disznóvágásnak is megvannak a szabályai: a szúrás előtt nagyfeszültséggel el kell kábitani a malacokat
2010. okt. 31. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Ja és attól tartsd be amit az első mondott: Ne kinozz semmilyen állatot! :)
2010. okt. 31. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 bénabéla11 válasza:
100%

vannak olyan kérdések amikre sokkal könnyebben kaspz választ a googleban...


[link]


amugy itt a jó példa...ha horgász vagy...és mondjuk ragadozó halat akarsz fogni és ehhez egy élő kishalat tűzöl a horogra, az sem minősül állaqtkínzásnak...jogilag...igazábol persze az...


de amugy minden minden minden minden minden állat, minden midnen minden minden tényleg



ne kinozz állatokat mert megkinozlak!!!

2010. okt. 31. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért nem kínozzuk az állatokat mert megbüntetnek, azért nem kínozzuk mert az állatkínzás ROSSZ dolog és nekem személy szerint soha , eszembe sem jutott, hogy megkínozzak egy másik élőlényt, az sem tölt el boldogsággal és örömmel ha látom , hogy szenved, akinek ez öröm az beteg ember!
2010. okt. 31. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Az helyes ha vki egérfogót használ?

Ha pl az egér ott vergődik a ragasztóban ameddig meg nem döglik vagy az egércsapda csap le rá.

2010. okt. 31. 09:12
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha már minden áron állatokat kell irtani, akkor legyen gyors és fájdalommentes. De az egérre vetítve a kérdést, a legritkább esetekben megy bele a csapdába. Viszont a méreg szétmarja a pájsliját és elfolyósodik, szóval nagyon szenved és kínlódik, míg elpusztul. Akkor már jobb ha a természetes ellenségeit engedjük rá.
2010. okt. 31. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem helyes az egérfogó, illetve nem mindegyik. Nekünk volt a lakásban egér és egy olyan egérfogót használtunk amibe bele ment de nem tudott kijönni és volt rajta egy kis ajtó.Belement az egér, sértetlen volt és kivittem az udvarra az egérfogóval együtt és kint elengedtem, senki nem szenvedett sem én , sem ő!
2010. okt. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Ja és gond nélkül belement!
2010. okt. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
90%

Egyet értek azzal, hogy ha egeret fogunk akkor legyen gyors a halála.


Utolsó! Engem nagyon érdekelne az a fajta csabda amit ti alkalmaztatok.

Mo. lehet ilyet kapni?

Nálunk is van egér a fészerbe, de méreggel nem akarjuk megölni őket.

2010. okt. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!