Hidegebb idõ beálltával is adtok a kutyának kullancs ellen tablettát? Vagy elég tavasszal és nyáron?
Figyelt kérdés
okt. 12. 21:23
1/6 anonim 



válasza:




válasza:Októberben még lehet kullancs, szúnyog, később valóban eltűnnek, de a globális felmelegedés miatt már február végén is előbújhatnak.
Mindez időjárás függően változik, de nem az első fagyok a mérvadóak, ha utána enyhülés jön, még lehetnek aktív rovarok
2/6 anonim 



válasza:




válasza:Kullancs ellen már régóta egész évben kell védekezni!
3/6 anonim 



válasza:




válasza:Kullancsokkal, szúnyogokkal már több éve találkozom téli hónapokban is,, így egész évben védekezünk ellenük.
4/6 anonim 



válasza:




válasza:A kutyámon már januárban is találtam kullancsot. Igaz, akkor éppen enyhe volt az idő, de előtte volt fagy is. A fagyot ugye nem szeretik, de nem lehet előre kitalálni, hogy milyen lesz a tél. Én nem kockáztatnék.
5/6 anonim 



válasza:




válasza:Kiltix volt rajta egész évben. Tablettát sosem adtam,mert májkárosító.
6/6 anonim 



válasza:




válasza:Szerintem kutyának jobb, ha adod tovább. Nekem cicáim vannak, én abbahagyom a védekezést, de azért, mert szobacicák, nyáron pórázzal vannak kint, télen viszont semennyire. Kutyánál ez azért nem megoldható, én nem kockáztatnék. Csak akkor nincs bogár, amikor mínuszok vannak, az meg jó ha van egy hétig egy évben. :/
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




