Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » A WWF Magyarországnál szeretné...

A WWF Magyarországnál szeretnék önkéntesként jelentkezni, de nem tudom mi az életkor alsó határa .15 éves vagyok, szerintetek jelentkezhetek?

Figyelt kérdés
Már megnéztem és van 6 órás munka is , de nehogy valaki félreértse, én nem oda jelentkeznék meg ott különben is 20 év az alsó határ .Önkéntesként jelentkeznék de ott mindenféle adatot meg kell adni és addig ne szeretnék, amíg nem tuti h egyáltalán jelentkezhetek mert hát azért mégiscsak személyes adatokat adok ki ...(még ha ne is jelentkezhetek)

2012. okt. 23. 16:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Megéri oda jelentkezni! Írtam privátba... Simán mehetsz, náluk a kor nem számít.
2012. okt. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Antispecista ***** válasza:
100%

Szia!


Ne haragudj, ha nem pont a kerdesedre valaszolok, de eszembe jutott amikor kissrackent az allatok szeretete miatt en is beleptem a WWF-be. Ha teged is ez mozgat akkor gondold at! A WWF termeszet-(!) es nem allatvedo egyesulet! Termeszetesen semmi baj a termeszetvedelemmel, sot! :) De oket az allatok csak akkor es addig erdeklik amig veszelyeztetett fajokrol van szo (termeszetesen az o vedelmuk is fontos). Ha viszont konkretan az allatokon szeretnel segiteni inkabb egy menhelyet tamogass es olvasd el ezeket: [link] [link] Es ha valoban erdekel a tema a Foldlakok is erdekelni fog (kultusz film Joaquin Phoenix narraciojaval es Moby zenejevel, mindketten veganok): http://www.youtube.com/watch?v=whxjxOe448s (magyar felirattal).

Bocs, hogy nem eppen a kerdesedre valaszoltam es elnezest, ha ezzel kellemetlenseget okoztam.

2012. nov. 3. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszkat.és utolsó válaszló nem okoztál kellemetlenséget,sőt újabb információt adtál:-)
2012. nov. 3. 20:15
 4/6 A kérdező kommentje:
Elkezdtem nézni a videót és most először érzem azt hogy végre nem vagyok egyedül azzal ogy tisztelem az állatokat.Eddig nem nagyon hangoztattam az elméltemet,miszerint egy állat többe ér az embernél,mert egyedül mit sem érek az érveimmel.Demost legalább rájöttem hogy nem vagyok egyedül,és ami a videóban volt az brutális,hogyan képes valaki ilyen dolgokra.Mindenkinek,aki egy kicsi is törődik az állatokkal ajánlom a videót,és próbálják értelmezn a jelentőségét mert ha tovább fajulnak a dolgok,akkor azt mi emberek is megbánjuk,de ennél fontosab,hogy felfogják,az állatknak köszönhetünk mindent.Személy szerinte nem bírtam végignézni a videót csa az elején a lényeget hallgattam meg és néhány rejtettkamerás videót láttam,de nem tudtam tovább nézni,mert kegyetlen dolgkat műveltek.
2012. nov. 3. 22:33
 5/6 Antispecista ***** válasza:

:)

Ne erts felre! En nem gondolom, hogy az allatok "tobbet ernenek" az embernel. Egyaltalan: mit jelent egy adott faj "erteke"? Hogy lehet azt meghatarozni? Lehet egyaltalan? Milyen szempontok alapjan? Annyi biztos, hogy az ember kepes a rosszindultra, mig egy allat nem. Talan erre gondltal...

Szerintem a biodiverzitas ertek, es ebben benne vagyunk mi emberek is. Ami megkulonboztet a tobbi allattol az a kepessegunk, hogy - intelligenciank reven - oriasi mertekben befolyasoljuk kornyezetunket. Ezzel a kepessegunkkel sajnos sokszor cudarul banunk (pl.: szennyeznk - kornyezetszennyezes; mas allatokat olunk szuksegtelenul - fajista modon cselekszunk).

Az ember is "ertekes" a maga modjan. Te is a vagy. Es en is!!!! :) Felesleges nem letezo ellentete szitani ember es allat kozott; ez csak azok malmara hajtja a vizet, akik szerint az allatok "alsobbrendu" lenyek - ami ugyanugy egy ertelmetlen meghatarozas.

2012. nov. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen amúgy arrra gondoltam amit írtál csak tudod korom ellenére tapasztaltabb vagyok az életben...úgy értem átlátom a dolgokat jobban mint a korormbeliek a társaságomból,mert a gyerekkorom nem egészen úgymond rózsaszín felhők között töltöttem . A lényeg hogy jelenleg többre becsülöm egy állat,esetemben kutya társaságát mint egyemberét.
2012. nov. 5. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!