Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Hogy hozhatnák létre egy...

Hogy hozhatnák létre egy állat és természetvédő egyesületet?

Figyelt kérdés

Amióta az eszemet tudom, nagyon szeretem az állatokat és a természetet.. Amikor kidobott állatokat látok könnybe lábad a szemem. Úgy érzem, hogy valamit tennem kell az ilyenek ellen, de még nem tudom hogy pontosan mit is. 15 évesen kicsit nehéz..

Hogy hozhatnák létre egy ilyen egyesületet, ami ezzel foglalkozik?

Köszönöm!:)



2013. jan. 22. 19:34
 1/7 anonim válasza:
100%
na végre valaki akit érdekelnek az ilyenek!! :) én szívesen segítenék neked
2013. jan. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért akarsz létrehozni egyet? Van már belőlük egy csomó. Inkább csatlakozz valamelyikhez, azzal mindenki jobban jár.
2013. jan. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Mert szeretnék egy sajátot, ami rengeteg mindent elér.

Nekem ez az álmom:)

2013. jan. 22. 22:28
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát hajrá, akkor csinálj egyet :)

Keress a neten ilyeneket, vedd fel velük a kapcsolatot, és érdeklődj náluk ilyen kérdéseket illetően. Annál jobb válaszokat aligha fogsz itt kapni.

2013. jan. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én is segítenék mert ilyenen gondolkodtam már én is nagyon sokszor.....:)és engem is idegesít a tehetetlenség amikor látok egy kidobott állatot és mindenhonnan azt hallom h minden menhely telve van =/ ha lottót nyerek eldózeroltatok egy "nemmagyarember" által lakta telepet és menhelyet fogok oda építtetni...!!
2013. máj. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Jaj de jó!:)

Ez a dózerolás nagyon jó ötlet:)

Ha én nyernék a lottón, kifizetném apám és anyám tartozását, vennék egy nagy telket és egy farmot hoznék létre. Állatokat tartanék és kutyákat fogadnék be átmeneti gazdaként.

Nagyon szeretnék egy ilyen egyesületet, egy olyat, ami tényleg tesz is, nem csak neve van és gyűjti az adományokat.

:)

2013. máj. 18. 10:39
 7/7 anonim ***** válasza:
így van ezt kellene netalántán ha majd egyszer belekezdesz én szívesen besegítek bármiben csak értesíts :D :)
2013. máj. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!