Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Dunaújvárosban ki foglalkozik...

Dunaújvárosban ki foglalkozik állatvédelemmel?

Figyelt kérdés
Van egy család, milliomegy gyerekkel, macskákkal és 1 kutyával. Szerencsétlen kutyust kölyökkora óta kb. fél méteren pórázon tartva "sétáltatják". Ez annyiből áll, h a gyerek lemegy a haverjaihoz a ház mögötti udvarba, a kutyusnak pedig végig ott kell ülnie mellette. Ha esetleg megindulna, sétálna, akkor rángatja. Persze ugat is szerencsétlen, ilyenkor üvölt vele és szintén rángatja. A szívünk szakad meg érte. A kutya most kb. 1 éves. Az idióta, idegbajos gyerek teljesen tönkreteszi. A szülöket nem érdekli, örülnek, h nincs otthon. A lakásból iszonyatos szag árad. Mit lehet ilyenkor tenni?

2013. máj. 13. 19:00
 1/5 anonim ***** válasza:
2013. máj. 14. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ahogy leírod nem csak a kutyával van ott a baj... ha ez társasházban van, akkor lehet a szag miatt is kellene csinálni valamit. egyik ismerős lakását most lepték el a rovarok, mert az egyik lakásban nagyon igénytelen módon tartottak állatokat.
2013. máj. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, pont ez az, hogy nem szegény kutyussal van gond, hanem az idióta családdal. Csak azt nem tudom, h kihez kell fordulni ilyenkor. Társasházról van amúgy szó.
2013. máj. 21. 10:43
 4/5 anonim ***** válasza:
2013. máj. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok: lehet, hogy egyébként ez még nem számít közegészségügyi veszélynek ami nálatok van, de szerintem innen el lehet indulni.
2013. máj. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!