Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Iskolákban helyes lenne ilyen...

Iskolákban helyes lenne ilyen videót leadni az osztály előtt az állatkínzásról?

Figyelt kérdés
[link]

2013. máj. 16. 17:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Te jó ég :"c És még sokan nem értik miért is utálom az embereket. Visszataszító teremtmények vagyunk. Szerintem nyugodtan megmutathatod, bár lesz egy pár felszisszenés, nagyon elgondolkodtató! :(
2013. máj. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Pupu55 ***** válasza:
34%
Szerintem is mutasd meg mindenféleképpen!
2013. máj. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
26%

Nem.


Vannak normális emberek, akiket csak felkavarod ezzel. Én sem néztem végig.

És vannak a hülyék, akik röhögnek rajta, és ötleteket ad nekik.


Ha valaki már pszichopata, vagy benne van a hajlam, egy ilyesmi videó semmit sem fog rajta változtatni.

2013. máj. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 sameths ***** válasza:
42%

Nem!

Inkább kérj meg egy állatvédő szervezetet, hogy menjenek ki és tartsanak előadást a felelős állattartásról, vagy menjetek el egy menhelyre...(ha a gyerekek elég nagyok, és a szülők engedélyezik).

Ne sokkolj.

2013. máj. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
19%
Igen, a menhelyi látogatás sokkal jobb ötlet.
2013. máj. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
szerintem a hangot le lehetne játszani mert sok okosságot mond...a képek engem is megráznak el sem tudom hinni mi folyik a világban :'(
2013. máj. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
hát én sírva néztem végig, bár elég érzékeny vagyok főleg így az állatok terén, de ha a befogadó közönség nem elég érett ahhoz hogy felfogja mi van itt akkor tényleg csak ötletet adsz, szóval hogy nem azt fogod elérni amit szeretnél
2013. máj. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A hangot tényleg jó ötlet lenne lejátszani, de a videót nem játszanám le az osztályom előtt. Nem azért, mert nem vagyok az állatkísérletek ellen, és azt hiszem hogy ez az egyetlen megoldás a termékek leellenőrzésére, hanem azért, mert tartalmaz néhány durva képet, amit hát tényleg látnia kéne mindenkinek, hátha megjön az esze, de nem biztos hogy megengednék szerintem.
2013. jún. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A k*rva anyukat az ilyeneknek akik kínzák az állatokat!
2013. jún. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Igen. Személy szerint jót röhögnék.
2013. júl. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!