Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Van olyan menhely Budapesten...

Van olyan menhely Budapesten és környékén, aki bevenne egy talált cicát?

Figyelt kérdés

Tudom, cicastop van. De ha már egyszer hazahoztam, miután napokig ordított a lépcsőházban, nem fogom kitenni az utcára. Már mindent megpróbáltam, plakátolás, körbekérdezés, az összes állatmentővel beszéltem, mindegyiknek elküldtem facebookon, én magam is hirdetem mindenhol, telefonálgattam, körbejártam az összes(!) állatorvost a kerületemben, de senkinek nem hiányzik a macskája, akin egyébként nyakörv is van. Voltunk dokinál, chipje nincsen, de ivartalanított, tehát valahol csak van egy gazdája. A helyzet most úgy néz ki, hogy a 3 szobás lakásban négyen lakunk, 1 szobában hárman, mert a tesóm felajánlotta átmenetileg a szobáját a cicának. Azt hittük 1-2 nap és jelentkezik a gazdája, de nem... A saját macskám a kanapé alól alig mer kijönni, a kutyám védi a macskámat, tehát akármilyen bújós és aranyos a vendég cica, nincsen helye.


Kérlek segítsetek, nagyon tanácstalan vagyok. Mit tegyek? Kirakni nem fogom, habár az Illatos útiak is ezt tanácsolták. Rakjam ki az utcára. De ezt nem engedi a lelkiismeretem.



2013. jún. 3. 14:00
 1/5 anonim ***** válasza:
[link] - őket hívtad már ?
2013. jún. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen :(
2013. jún. 3. 23:10
 3/5 anonim válasza:
Szegény cica, bárcsak a szüleim engednék, hogy befogadjam :/
2013. jún. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Valletta ***** válasza:
Ne nagy menhelyeket keress meg, mert naponta rengeteg macskát akarnak rájuk sózni, hanem inkább lelkes macskamentőket, akik ha befogadni nem is tudják, hátha felteszik a saját macskáik közé. Talaltcica.org-ra is tedd fel. Mióta van nálatok? Kell egy pár nap, esetleg 1-2 hét is, amíg összeszoknak, de azt végképp nem értem, hogy miért kell átadni a szobát a cicának, miért nem alszik egyikőtök egy szobában vele...?
2013. jún. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 3 macskát passzoltam el, kertes házakat jártam, leginkább zártkerteket (olyan helyeken ahol nem laknak feltétlen kint). Nekem sem volt szívem kidobni, (kitettem egy ház elé, de visszamentem másnap érte) pedig tudom a cica olyan, hogy nem hal éhen, vadászik, ha kell. Én ezt ajánlom. Én sem értem, miért vagy hogy van ez, de ilyen helyeken jobban befogadják a cicát, meg többen is etetik.
2013. jún. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!