Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Segítség! Találtam egy verébfi...

Segítség! Találtam egy verébfiókát! Mit csináljak vele? Többi lent!

Figyelt kérdés

Találtam egy verébfiókát, ugrándozni azt tud, az anyja vele van, csak nem tudja visszavinni a fészekbe, mert nagyon magasan van, és én sem.A házunk melletti szőlősben megint van egy fészek, csak az feketerigó. Gondolom ide nem rakhatom közéjük.Az egyik tyúkunknak 4 kiscsibéje van, asszem 2,5-3 hetesek.Ide berakhatom ? Mit csináljak vele??????!!!

A válaszokra menni fog a zöld kéz, és előre köszönöm őket!! :,(



2013. jún. 20. 11:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha az anyja vele van,akkor hagyd őket békén. Meg amúgy is. Az a fióka most jött ki először a fészekből,repülni tanul. Ilyenkor van hogy napokat kint töltenek,én úgy tudom. Ne bántsd őket.
2013. jún. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat!
2013. jún. 20. 18:08
 3/5 anonim ***** válasza:

Szívesen :)

Egyszer én is megpróbáltam egyet megmenteni. Kint ugrándozott,attól féltem megfogja egy macska,vagy történik vele valami. Azt hittem jót teszek vele,ha beviszem a házba és megpróbálom felnevelni. Pár nap múlva elpusztult. Utána tudtam csak meg,hogy az ilyen fiókák sosincsenek teljesen magukra hagyva,és nem kell félteni őket.

Sokáig bűntudatom volt miatta :\

2013. jún. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az elozo igazat mondott, de lehet, veletlen pottyant ki. Nezd meg, hogy eleg nagyocska-e, ha nem, akkor fecskendovel tudod te magad is taplalni.
2013. jún. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak az a baj, hogy elkaphatja egy macska... az én cicám is tegnap megölt egy verébfiókát :(
2013. jún. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!