Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Az Állatvédőrség nem tesz...

Az Állatvédőrség nem tesz semmit! Kihez forduljak?

Figyelt kérdés
Már többször is írtam nekik de semmi! Van a közelemben egy ház ahol eddig 4 kecske volt de most már csak kettőt látok, és alig kapnak kaját, mások járnak etetni őket ami gondolom nem rendszeres, viszont van egy öreg kutya is, kicsit kint vannak a bordái és sántít a bal lábára azt hiszem, a fenekén pedig valamiféle daganatok vannak mindkét oldalt. Annyira sajnálom olyan kis szomorú pofija van néha viszek ki kaját neki, valamit tenni akarok érte, nem tudom nézni szegénykémet, a környezete is gusztustalan meg a kecskéké is, kihez forduljak? A gazdájuk állítólag valami alkoholista...

2013. jún. 27. 14:30
 1/7 A kérdező kommentje:
Egyébként Érden vannak.
2013. jún. 27. 14:31
 2/7 anonim ***** válasza:
57%

Szia. Én még szerencsére nem fordultam egy állatvédő szervhez sem, mert nem volt rá szükség, de eléggé elszomorító, hogy így tojnak rá, bár az is lehet, hogy el vannak havazva. Facebook-on írj a radikális állatvédelemnek, hátha ők tudnak segíteni, ha mást nem tanáccsal, hogy kihez fordulj.

Itt a linkjük:

[link]


Remélem megoldódik a probléma, és az állatok megmenekülnek.

2013. jún. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Írj a Bottyán Equus-nak, nekik pl. még mentett libáik is vannak. Alapjárat lovak és kutyák mentésével foglalkoznak (kecskéjük is van egyébként).
2013. jún. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jók amiket ajánlottaz az előttem szólók! Keresd meg őket! Vagy még a Tetovált Állatmentőket is tudom ajánlani!
2013. jún. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%

Az Állatvédőrséget nem kell fikázni.Heti szinten több száz(!!!)bejelentést kapnak az ország minden részéből.

Ők sem tehetnek többet,mint a kedves bejelentő:képeket kell csinálni és a helyi jegyzőhöz kell fordulni.Nem adhatja ki a bejelentő nevét!!!

Ha nem érdekli a dolog,a felettes hatósághoz lehet fordulni.

2013. jún. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja és Érden ott a Sirius Alapítvány,tőlük is nyugodtan lehet tanácsot kérni.Biztos hogy segítenek.
2013. jún. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Van Érden Állatvédnökség.
2013. júl. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!