Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Szeretnék menni önkénteskedni...

Szeretnék menni önkénteskedni a menhelyre, de még soha sem voltam így nem tudom hogy hogy működik ez?

Figyelt kérdés
A Miskolci menhelyre szeretnék menni önkéntesnek ez hogy is működik? Gondolom először fel kell őket hívni,de először egy kicsit tájékozódnék. Hány éves kortól lehet menni,miket lehet ott csinálni,mit vigyek majd meg ilyesmi?

2013. jún. 28. 11:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez mind kiderül,ha felhívod őket. :)
2013. jún. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

minden menhelyen általában mások feltételek,a legjobb és legbiztosabb ha felhívod őket :)


olyan ruhát vigyél magaddal amit nem sajnálsz,mert ott bizony koszos és nyálas lesz :D


én is mennék önkénteskedni,de nekem nagyon kell pénz és munka mellett nincs időm rá,a saját kutyámra alig jut idő sajnos :(


15 éves kortól amúgy szerintem simán lehet menni

2013. jún. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
de ha fiatalabb vagy kutyátsétáltatni akkor is mehetsz! Hívd fel őket! És mikor elösször mész vihetsz egy kis tápot vagy kontervet ajándékba! :)
2013. jún. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!