Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Van egy kan 1,5 éves staffim...

Van egy kan 1,5 éves staffim barátságos nem bánt semmi más állatot?

Figyelt kérdés
Hozni akarok mellé egy 2-3hónapos szuka amerikai bulldogot ami ki lesz ivartalanítva . össze szoknának ellenének együtt? Esetleg valakinek van staffi bulldog párosa az mondjon pár dolgot hogy hogy viselkednek egymással?

2013. aug. 1. 08:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem nincs kutyám, de szerintem ez az állat természetétől is függ! Bármit is írnak egyes kutyafajok adatlapján, arra nem igazán lehet alapozni; úgy nincs két egyforma kutya, ahogy nincs két egyforma ember sem. Szerintem ha különböző neműek, akkor könnyebben összeszoknak. Próba szerencse...
2013. aug. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Imola Ágnes ***** válasza:
Szerintem ha rendesen foglalkozol velük, akkor nem lesz semmi gond.
2013. aug. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem hát igen a staffival is sokat foglalkozok tanítom kutya sulit is tervezem szóval az ambullal is sokat foglalkoznék
2013. aug. 1. 09:00
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát ha a staffi jár kutyák közé,és gond nélkül el tudod engedni,hogy játsszon bármilyen kutyával,majd gond nélkül meg tudod szakítani a játékot és be tudod hívni magadhoz,akkor nyilván nem lesz gond nálatok.


Nekem már 2 éves múlt a staffim,de kb 10 hónapja fogadtunk be egy menhelyi kutyust,akivel azóta örök barátságban vannak.Imádják egymást pedig mind2 kan.Igaz mára már ivartalanítva vannak,de több hónapig éltünk úgy,hogy mind2 ivaros volt és már bőven ivarérett.


Szerintem ennél a fajtánál is,mint minden másiknál is,az a lényeg,mennyire szocializáltad a kutyádat,és mennyire tudod kézben tartani.

2013. aug. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!