Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Ehhez mit szóltok? Bennem...

Ehhez mit szóltok? Bennem felment a pumpa! (macska)

2013. aug. 30. 15:50
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
Az emberi primitívség végtelen. Egymással is ezt tennék, ha nem büntetné a törvény...
2013. aug. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Bár tennék, de csak egymással.:)
2013. aug. 30. 15:54
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Van egy két hülye nekünk van vagy 8 macskánk de lehet több (most született cicákat nem igazán tudtam még megszámolni) :D és van egy szomszéd aki több kicsit is eltett láb alól. Nem tudom biztosan de sejtem amilyen gyökér az öreg. Vannak hülyék. DE ha egyszer rajta kapnám tuti megbánná. Csak az a baj, hogy a mi macskánk viszi át mert ott nem látszik meg védeni akarja őket és ha ott van az ő területén én nem látom mit csinál. :S
2013. aug. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%
Utolsó: Az amelyik elviszi 50-60 km-re istenem ha annyi benzint/gázolajat rászán akkor már tehetne értelmesebb dolgokat is. Látszik, hogy annyi esze van amennyi látszik! :D
2013. aug. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
32%

Én kizárólag azért tűröm meg a szomszéd nyamvadt macskáit a kertemben, mert hátul egy kis fás sufniban, ami a másik szomszéd kócerájával van kb egybeépítve, ott néha egerek vannak. Ezek a macskák néha talán megfognak egyet-egyet.

Főleg, hogy a szomszéd alig eteti a dögeit, inkább hagyja, hogy mások birtokára menjen át kaját lopni, végső esetben vadásszon magának.


A macskák ürülékét, meg hányásait, még elnézem.

Viszont az teljesen felháborító, hogy a pofátlan dög, képes megenni a saját házi állataimnak vagy kertemben élő vadon élő állatoknak kikészített kaját...

Például amikor az előző kutyám már öreg és beteg volt, akkor lassabban és több nekifutásra ette meg a vacsiját. A pofátlan macska meg csomószor kizabálta a kutyám kajáját. Szegénynek nem volt már ereje elkergetni a mocskos dögöt.


Szóval hogy is mondjam. Egyáltalán nem értem miért megy benned fel a pumpa? Teljesen jó indoka lehet bárkinek, hogy miért szeretné kirakni a birtokáról az idegen macskákat.

Neked nem menne fel a pumpa, ha saját házi állatod kajáját valaki más dézsmálná meg? Ennyire jól el vagy eresztve anyagilag, hogy a szomszéd dögeit is etesd?

2013. aug. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Azért megy fel bennem a pumpa, kedves utolsó, mert bár magam is kutyás vagyok, nem pártolom az állatok kínzását, a macskákét sem.

Továbbá, azért, mert ezt a problémát másképp is meg lehet oldani. Ld. távol tartó illatanyagok, tegnap is láttam az obiban, kb. 1000 ft literje.

Továbbá, azért, ha valaki elrabolná a kedvencemet, sőt családtagomat, akkor letörném a kezét és beleszúrnám a háta közepébe.

DE!

Attól is felmegy bennem a pumpa, ha valaki nem ivartalanítja a nem tenyésztésre szánt háziállatát.

2013. aug. 30. 16:16
 7/8 Platypus ***** válasza:
18%
Bennem inkább a 3. válaszoló hozzászólása viszi fel az ideget. Illetve a párezer hasonló mentalitású sorstársa. Néha nekem is nagy kedvem lenne becsapdázni a szomszédság ivaros nőstény macskáit, és bezsuppolni őket egy menhelyre, csak hát ez nem járható út, mert a menhelyek minden időpillanatban dugig vannak. A szomszédok meg úgyis hoznának újakat, szigorúan ivarost és szigorúan nőstényt, "mert az a jó egerész". Az én nagymamám padlására meg rendszeresen járnak szülni a környékbeli macskák. Minden évben vagy 4-5 alom születik ott. Volt, hogy egy menetben 12 picit fogtunk össze. És nem a nagymamám felelőssége, neki csak padlása van.
2013. aug. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
ez szerintem rendkívül gusztustalan! mi lenne, ha azokkal az emberekkel tennék ezt akik kínozzák a macskákat! de azért még vannak rendes emberek is, pl. amikor a cicámat elütötte egy autó, akkor a nő bevitte a kórházba, és otthagyott 25000 ft-ot...
2013. szept. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!