Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Eltűnt a kiscicank, mit lehet...

Eltűnt a kiscicank, mit lehet még tenni?

Figyelt kérdés

Nem tudom mitevo legyek....eltunt a kiscicank tegnap este, atfesultunk mindent de nincs meg. :-( kiplakatoltuk a kepet , neten csomo helyre felraktuk, de mit lehet meg tenni?


IX keruletben a Tuzolto-Sobieski sarkanal tunt el.

Kerlek titeket adjatok tippeket :-(



2013. szept. 21. 22:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Nézzétek meg a környékbeli menhelyeket, gyepmesteri telepeket (Illatos út)
2013. szept. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kérdezgessétek a környéken élőket. Amugy hogyan tűnt el?Kinti cica vagy sétáltatás közben vagy mi?
2013. szept. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Első emeleten lakunk, és kiment kicsit az erkélyre a cica. Minden nap kiment, volt hogy ott aludt, pihengetett. Valamiért fel akart ugrani a párkányra, de megcsúszott és leesett. Erre csak akkor lettem figyelmes, amikor már elfutott. A környéken sehol nem találtuk meg!


Illatos útnak írok, de szerintem itt lesz a környéken valahol :(

2013. szept. 22. 10:39
 4/8 anonim ***** válasza:

nem rémisztgetni akarlak, de nagyon szelíd volt?

mert akkor könnyen lehet, hogy valaki ellopta

tőlünk is elvittek már nagyon sok kismacskát, akik nagyon szelídek, mondjuk mi faluban lakunk és valószínűleg a nyílt utcáról vették fel

2013. szept. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ez egy olyan félős macska, hogy hangosabb zajra az ágy alatt köt ki... szóval szerintem elbújt nagyon durván. A környező házakban látták, vagy legalábbis rá hasonlító macsekot véltek felfedezni, de itt annyi a parkos terület, a pince, hogy bárhol lehet :(


Nem hiszem hogy ellopnák, kutyát inkább!

2013. szept. 22. 16:17
 6/8 A kérdező kommentje:
Ma hazatalált!!! :)))
2013. szept. 24. 09:12
 7/8 anonim ***** válasza:
Naah örülök :) az ablakkal/erkéllyel pedig vigyázz, a mienk is többször kiugrott már, elég volt megfogni utána :D
2013. szept. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Az biztos hogy most már fokozott figyelmet fordítunk erre is :)


köszi :)

2013. szept. 24. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!