Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Ezért feljelenthetném őket...

Ezért feljelenthetném őket vagy a szüleiket?

Figyelt kérdés
Ma délután 2 óra körül sétálni vittem a Ragdoll macskámat a parkba. Ahogy szoktuk végigmentünk a sétányon aztán pedig haza indultunk. Haza felé 3-4 tini(olyan 16-17 évesek)jött velem szembe. Mikor már egy kicsit mögöttem voltak az egyikük megfogott egy kb.kilós követ és a cicám felé dobta. El is találta.Hátra fordultam és bemutattam nekik:D Erre azok meg mint a haramiák felém indultak. A legnagyobb aki közöttük volt letört egy ágat és elég csúnyán megütötte vele a sípcsontomat. Értelem szerűen futni kezdtem a macskával együtt. Szaladtak utánam.Mikor már csak 40-50 méterre voltam otthontól megálltam és hátra néztem. Már nem üldöztek. Gyorsan beszaladtam a házamba és bezárkóztam.Még nem mondtam el senkinek ,hogy mi történt.Feljelenthetném ezeket(?)Az unokám valószínűleg ismeri őket.Budapest III.kerületében élek.Már szinte akciófilmbe illik nem de(?)

2013. szept. 23. 21:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen. Ha van a sípcsontodon látszatja az ütésnek, csináltass látleletet a feljelentés mellé. Mert legközelebb neked fog az a kődarab repülni, csupán csak "szórakozásból.
2013. szept. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Termeszetesen feljelentheted oket.

Mi tobb, en azt tanacsolom, tedd is meg - ha masert nem, azert mert megutottek teged - ez jobb esetben latlelettel bizonyithato.

Csoportosan elkovetett konnyu testi sertes a eset neve - buntetojogi dolog.

Nem valoszinu, hogy komolyabban meghurcoljak oked, de legalabb par kellemetlen orajuk lesz, es elgondolkodhatnak azon, hogy megtehetnek-e barmit.

2013. szept. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor is tegyél feljelentést, ha nem látszik az ütés nyoma. És minél előbb, ne húzd halaszd a dolgot.
2013. szept. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 intrepid ***** válasza:
Talán még a garázdaság is megáll, mert te őket nem bántottad, ők meg téged igen.
2013. szept. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 sereg123 válasza:
Tehetsz! Rémes milyen emberek vannak(És te még nem is csináltál velük semmit)
2013. szept. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 sippara ***** válasza:
:O Harmadik kerület melyik része, ha szabad tudni (akár privátban)? Egyébként igen, látlelet a lábadról és mehet a feljelentés.
2013. szept. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha bottal támadtak rád, akkor ez felfegyverkezve csoportosan elkövetett garázdaság - tegyél feljelentést.
2013. szept. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!