Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Hogy tudnék segíteni szegény...

Hogy tudnék segíteni szegény kutyának?

Figyelt kérdés

A faluban van egy család, ahol egy kutya kb 2 méteres láncra van kikötve és max megfordulni tud maga körül.Láttam hogy bánnak vele, kiabálnak rá és a "kaját" odavágják elé.

Tipikus parasztok, akiknek nem számít egy kutya, csak úgy van, mint kerti kellék.



Egyszer már szóltam ilyen esetben egy másik féreg gazdának,hogy fel fogom jelenteni, és annyit értem el vele,hogy másnap már nem volt ott szegény állat...ki tudja mit tettek vele..


Gondolkoztam,hogy szólok vagy elsőnek írjak meg egy szépen megfogalmazott levelet? Jogot tanultam, biztos tudnék rá hatni, de féltem a kutyát. Itt még menhely sincs, ahová el tudnák vinni..


2013. okt. 1. 12:01
 1/5 anonim ***** válasza:

A Gazdátlan

Állatokért Alapítvány

elnök: Sáry Julianna Lúcia

Tel.: 30/ 247-41-11

kuratóriumi tag: Rácz Orsolya

Tel.: 20/ 321-61-75

Cserfői Anita Tel.: 20/

4-292-028 Híve fel őket, hátha segítenek.

2013. okt. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnek van igaza, alapítvány vagy ha fajtiszta kutya akkor fajtamentőket is meg lehet kérdezni. Közvetlenül a gazdával meg se próbálj beszélni, én úgy vettem észre, hogy ahogyan viselkedik valaki az állatával, úgy bánik az emberekkel is, tehát maximum veled is csak ordítani fog ha megpróbálsz beleszólni.
2013. okt. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
www.allatkinzokellen.eoldal.hu/cikkek/mit-tehetek-ha-allatkinzast-latok_.html
2013. okt. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Írj az Állatvédőrségnek vagy a PCASnek, ők foglalkoznak ilyesmivel. [link]


[link]

Ha léehet, készíts fotót is, és küldd el a szervezetek vmelyikének. Ne szólj a "gazdáknak", változtatni nem fognak, csak azt éred el vele h eltüntetik a kutyát

2013. okt. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Körzeti rendőr?
2013. okt. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!