Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Ha meg nyernéd a lottót,...

Ha meg nyernéd a lottót, akkor te is itt maradnál M. o-on és lenne egy saját állatmenhelyed?

Figyelt kérdés

Nekem ez minden vágyam.

Nem kellene se Hawaii utazás,csak egy kutyákkal teli menhely a gazdátlan állatokból,akiket a szárnyaim alá veszek .


2013. okt. 8. 21:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
45%
nem, én árvaházat nyitnék meg beteg gyerekekkel foglalkoznék
2013. okt. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Inkább lefizetném belőle a törvényalkotókat, hogy hozzanak olyan rendeletet, ami kimondja, hogy minden hobbikutyát/macskát kötelező ivartalaníttatni, a szaporítás pedig járjon börtönbüntetéssel, és máris nem lesz szükség menhelyre :)
2013. okt. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
89%
Én megvenném Magyarországot, ennél nagyobb menhely úgysincs az állatok számára.... :D
2013. okt. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%

Igen, de én könyvtárra gondoltam. Ahova be lehet ülni könyveket olvasni - esetleg kölcsönözni is, és közben azokat a macskákat simogatni, akik nem férnek el a menhelyeken, vagy rehabilitációra szorulnak, mert félnek is az embertől.

(Nem haragszom meg, ha valaki megvalósítja az ötletemet. Szívesen járnék egy ilyen könyvtárba).


Az ötlet onnan jött, hogy van Oroszországban egy macskákkal örzött múzeum..

[link]

2013. okt. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%
Igen :) A szomszédaimnak az állatjaht ivartalanítnám és felgyógyitanám és adakoznék állatmemhelyeknek stb. :)
2013. okt. 9. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
24%

Nem.Én kertes házat vennék és saját vállalkozást nyitnék.

A mostani lottó főnyeremény pedig nem annyi, hogy ez mellett egy rendes állatmenhelyet még be tudjak vállalni. "gyűjtő" pedig nem akarok lenni.

2013. okt. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
74%
Nem alapítanék menhelyet, de valamilyen módon biztos segíteném az állatokat. Pl. adakoznék olyan csoportoknak, mint a Cicamentő Angyalok, valamint támogatnám a szőrmekereskedelmet és az állatkísérleteket ellenző alapítványokat.
2013. okt. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én elsőként a saját cicámat tenném luxusmacskává. De én is atakoznék az állatvédőknek.
2013. okt. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Rendeznék egy oltári nagy bulit! :)
2013. okt. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Egyetértek, nekem is ez minden vágyam!:)

Állatmenhely, ahol segítek a kidobott, gazdátlan állatokról.

Ha megnyerném a lottót, adakoznék menhelyeknek, de főleg a saját menhelyemre áldoznám. De az is elképzelhető, hogy olyan országokba, ahol sok a kidobott állat, oda építkeznék.

Édesapámmal szinte minden nap megy ez a beszélgetés:

-Ha megnyernéd a lottót, mit csinálnál a nyereménnyel?

- Lenne egy hatalmas menhelyem, ahol állatokról gondoskodnék.:)

Meg persze az állatkínzók megbüntetése...;)

2013. okt. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!