Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Ha állatkínzásos videót...

BalaZS7 kérdése:

Ha állatkínzásos videót rakunk fel youtubra azért meg büntetnének?

Figyelt kérdés

ostoba barátom egy "kukac sütést" akar felrakni. /hogy az mekkora poén/ -.-" én tudom hogy nem az, és bűn is!hogyan tudnám meggyőzni hogy ez rpssz dolog...meg amugy is még felrakni youtubra...:/

és gondolom ezért eljárás is indulhat ellene.



2013. okt. 22. 21:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Le se szarják, ha elegen jelentik a videót a youtube törli ő meg kap a fiókjába egy büntető pontot 3 után törlik a fiókot. Ennyi lenne az egész legrosszabb esetben.
2013. okt. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ennyi lenne?
2013. okt. 22. 21:38
 3/8 A kérdező kommentje:
ennyi lenne? akk tényleg le se ....
2013. okt. 22. 21:39
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szóljál annak az idióta haverodnak, hogy HOGY NEHOGY MEGTEGYE.Ha igen, saját magam fogom őt megsütni és felteszem youtubera.:)
2013. okt. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szánalmas a barátod
2013. okt. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
az hát. a 2.nak. igazad van :D
2013. okt. 28. 18:05
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne hagyd, hogy ennél lejjebb süllyedjen... -.-' Szegény! azért az is csak egy állat(és most nem a barátodra gondolok..) .Gondolja magát a helyébe ő örülne neki ha megsütnék??? szerintem nem..
2013. okt. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy ennél jóval nagyobb állatkínzások, teljesen törvényesek. Gondolj bele hogyan készül a homár, ami azért egy összetettebb állat mint egy kukac. Az élő állatot zutty bele a forró vízbe. Arra ne is gondoljunk, hogy Koreában, Kínában ugyanezt a kutyákkal is megteszik, és ott szintén nem jár érte bünti. De ide sorolhatjuk a kóser vágást is, ami szintén ellenkezik minden értelmes érző emberi lény erkölcsi normáival. Persze itt legalább táplálékról van szó. A helyedben én betömködtem volna a barátom szájába a kukacot, hogy ha már megsütötte egye is meg. Persze az ilyen érzelem szegény ösztönlények felfogásán ez mit sem fog változtatni. Nemrégiben volt egy cikk valami retardált "közmunkásról" aki egy élő cicát dobott egy kályhába, majd az összeéget még élő állatot kivette, mondván "kész az ebéd" és hagyta kínok között elpusztulni. Egy kukacégetéstől el lehet jutni erre a szintre, ha nem kezelik ki valahogy az emberből a hajlamait (mondjuk egy istenes pofonnal, vagy kettővel).
2014. máj. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!