Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Szerintetek élnek-e még...

Ghost12 kérdése:

Szerintetek élnek-e még mamutok valahol Szibériában?

Figyelt kérdés
Kriptozoologiai honlapon olvastam.
2013. nov. 6. 21:08
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

Nem hiszem, hogy ilyen hatalmas állatok túlélték volna ennyi év után úgy, hogy nem fedezik fel őket.

Bár elvileg 2015 ben leklónoznak egy mamutot. Kíváncsi leszek rá.

2013. nov. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom hogy 2014 nyara
2013. nov. 6. 21:20
 3/7 anonim ***** válasza:
84%

Meglehet, én úgy egy hónapja 2015-öt olvastam, mivel nemrég találtak állítólagosan vért, agyvelőt, petesejtet is.

Kíváncsi vagyok, hogy akarják létrehozni. Én azt olvastam, hogy egy elefánttal akarják kihordani, bár nem tudom, picit bizarr az ötlet.

Igazából érdekes a feltevésed, én örülnék, ha lennének, bár azt elismerem, hogy az ilyenekkel nem jó ötlet játszadozni.

1-2 éve spec, azt olvastam, hogy régen kihalt dinoszaurusztojásnak a maradványaiból tudnának klónozni, csak nem akarnak egy Jurassic Parkot létrehozni. Ha igaz, nem hiszem, hogy sokáig kibírnák. Bár lehet, hogy titokban csinálják valahol, de nagyon elkanyarodtam a témától.

Szóval szerintem nem léteznek már élő mamutok. : )

2013. nov. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
97%
Az erről készült fotóról, (ami a folyón átmenő mamutot ábrázolja)később kiderült, hogy kamu volt. Ennek ellenére vannak, akik a kevésbé lakott Északi-sarki szigetek közül néhányon elképzelhetőnek tartják, hogy fennmaradt. Behatóbb tanulmányozásra azonban senki sem vállalkozik a nagy területi eloszlás, és a zord időjárás miatt. Főleg azok állítják ezt, akik szerint a jégkorszak még mindig nem ért véget az északi póluson. Ennek viszont táplálék híján kevés esélyt adnék.
2013. nov. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Banán2000 válasza:
Hát szerintem élő mamutok már nemélnek , de 2015-ben akarnak egyet klónozni... :D
2013. nov. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát, dinókat már nem tudnak, mert olvastam valahol, hogy csak egy x éves "korhatár" alatt lehetséges a klónozás. Tudtommal a mamut ez alatt van
2013. nov. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
lehetséges, ha alkalmazkodtak miért ne? Szibériába nem laknak valami sokan, érthető miért nem került elő még megdönthetetlen bizonyíték. egyébként az a videó szerintem egy medve egy hallal a szájában. a klónózás hülye ötlet, de ha ennyire Istent akarnak játszani áldásom rá, de nem lesz jó vége. nem biztos, hogy a mamutoknál, de előbb-utóbb baj lehet ebből a tudatlanságból,felelőtlenségből
2013. nov. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!