Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Borzasztó szerencsétlen...

Borzasztó szerencsétlen körülmények között veszítettem el a cicámat. Tényleg nem volt jogos számon kérni azokat, akik látták a balesetet, és segíthettek volna rajta, de nem tették?

Figyelt kérdés
2013. dec. 6. 14:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
De, jogos volt.
2013. dec. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Szegény:( Mi történt vele?
2013. dec. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Jó hogy számon kérted őket, így ha legközelebb hasonló helyzetbe kerülnek eszükbe jut hogy segítsenek.
2013. dec. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen segítséget vártál el.
2013. dec. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Kiesett az ablakból, állítólag csúnyán meg is sérült, sírt ott egy darabig, majd elvonszolta magát valahová meghalni. Így mondta el az egyik szemtanú, 2 nappal később... Amikor a másikat kérdeztem röviddel a szerencsétlenség után, az még be se vallotta, hogy látta, csak lerázott, hogy már úgyse lesz meg. :(
2013. dec. 6. 14:56
 6/17 A kérdező kommentje:
4. nem többet annál, hogy ne nézzék szó nélkül és tétlenül. A ház aljában levő kisbolt 2 eladójáról van szó egyébként. Éppen kint cigizgettek, amikor elmondásuk szerint a cica kiesett. Talán két slukk között nem esett volna le a kezük megfogni és betenni egy dobozba, és behozni a házba, ahová tudják a kapukódot, és amúgy is járnak napjában többször, mert idebent van az üzlet kukája is. Arról nem is beszélve, hogy tök egyértelmű, hogy csak ennek a háznak az ablakai néznek oda, és sok állatbarát és cicagazdi nyugdíjas is van, tehát le tudták volna adni bárkinek, aki biztosan tudta, hogy a mienk (volt). Miután évek óta itt dolgoznak, és beszélőviszonyban voltunk, az egyik még a gyerekeinkre is vigyázott volna...
2013. dec. 6. 15:01
 7/17 anonim ***** válasza:
70%
Basszus szegény:( Nagyon sajnállak téged is és a cicát is. De ezzel sajnos szembe kell nézni, az emberek ilyenek, egymáson sem gyakran segítenek, nemhogy egy állaton.
2013. dec. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, jogos az elvárásod. Jóérzésű ember nem megy el az ilyen mellett. Sajnálom a cicádat.
2013. dec. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
58%
úristen :( szegény cica...:'( remélem lelki nyomrélok lesznek akikben nem volt annyi hogy segitsenek! remélem este se tudnak majd aludni, amiért csak nézték a haldokló macskát!
2013. dec. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Álljunk már meg egy szóra... Te megtaláltad a macskádat? LEHET HOGY MÉG ÉL! Attól hogy elment nem biztos hogy meghalt! Nézz körül alaposan mindenhol ! EGYÉBKÉNT SZTEM IS JOGOS MERT ÉN A FEJÜKET LEORDÍTOTTAM VOLNA ÚGY HOGY NEMHOGY FELHÁBORODNI SZÓHOZ JUTNI NEM LETT VOLNA IDEJÜK!!! Tényleg ha nem tudod mi lett vele keresd meg.Szerintem csak a zajtól meg az emberektől ment el hogy ne zavarják mert rosszul van és pihen.Nem csak meghalni megy el az állat lehet hogy felépül és visszajön! Majd írj hogy alakult a dolog.
2013. dec. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!