Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Mit lehet ilyen esetben tenni?

Mit lehet ilyen esetben tenni?

Figyelt kérdés
Van a szomszédunkban egy harmincas években járó csávóka. Van 2 nagyobb testű kutyája (Szerintünk Kangal kutyák) és a járda közvetlenül a kerítés mellett van. A kerítés egy sima drótkerítés és már annyira szét ugrálták a kutyák, hogy lassan kidől. Az a probléma, hogy a kutyák amúgy ugatósak, és ha elmegyünk a járdán ugranak a kerítésnek és már lassan kezdek félni hogy ki is jönnek. A másik probléma hogy van egy harmadik kutyus, valószínűleg egy kölyök kutya, ami már 3 hete folyamatosan vonyít és nyöszörög megállás nélkül. Aludni is kellemetlen már így. Kit lehet ilyenkor értesíteni, illetve mit tudnak tenni? Esetleg ha tudna valaki egy elérhetőséget adni hogy kit hívjak azt megköszönném. (Tápiószelei vagyok. Cegléd, Nagykáta, Szolnok, Jászberény van a környékünkön.)

2013. dec. 6. 17:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%

Talán menj át a szomszédodhoz, és beszéld meg vele a dolgokat.

Az Ilyen -telefonálokmertnemtetszikvalami- embereket elzárnám az univerzumon kívülre.

Ha már ilyen nagy a szád, meg flegmázol - csávóka- akkor lehetne annyi eszed,hogy átmész hozzá.

Először talán a gazdáját lehetne értesíteni!

Kit hívj : A szomszédod.

ENNYI.

2013. dec. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én már az első percben átmentem volna a szomszédhoz hogy ugyan mi történik azzal a kiskutyával hogy ennyire nyüszít!!? Pláne ha folyamatosan... hogy bírod ezt hallgatni? :S Az első kommentelő amúgy szerintem váljon le innen mert elég primitív,buta felfogása van és csak kötekedni tud... na mindegy,ezt csak így mellékesen.Szóval légyszi mihamarabb menj át és érdeklődj a kutyával kapcsolatban ha lehet nézd is meg.Győződj meg róla hogy nem e hazudik a szomszéd.Nem tudom hány éves vagy de én biztos hogy megemlíteném az állatvédőket és az állatkínzással járó pénzbírságokra is kitérnék.Az is annak minősül ha van egy kutyád és beteg és te nem segítessz rajta,tehát kínozod,hagyod szenvedni.Gyűlölöm az ilyen embert na csak az én szomszédom lenne.... -.-" adnék neki nefélj! Légyszi intézz valamit ezzel kapcsolatban mert engem is rettentően bosszant az ilyen és szeretném tudni hogy mivan a kiskutyával? Írj majd !
2013. dec. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
DE amúgy az is lehet hogy mivel még kiskutya azért nyüszít az anyja után de mondjuk megállás nélkül?! Felettéb érdekes...ha van benned egy kis emberség meg szeretet járj utánna mindenképpen.
2013. dec. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Kedves ma 14:00, te szinte ugyan azt írtad le a mit én tanácsoltam neki.

Csak én erőteljesebben fogalmaztam.

Addig, amíg nem tud valamit a kisasszony,vagy a -csávó- (a kérdező) addig szeritem ne kreáljon összeesküvés történeteket, hogy Biztos így -úgy hanem menjen oda és kérdezzen r aztán cselekedjen szíve szerint.

2013. dec. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
*n
2013. dec. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Tehát a tényállás az, hogy a kutyák a kerítésen belül ugatnak, a harmadik meg sír. Ezzel egyetlen szervezet, hatóság sem tud mit kezdeni, mert nem ütközik semmilyen szabályba. Csöngess be és kérdezd meg, miért sír a kutya állandóan.
2013. dec. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Uccsó jól beszél. Hozzáteszem, a kutyák csak kerítésen belül olyan nagy legények, tehát ha véletlenül valóban kidől a kerítés akkor sincs ok a félelemre.
2013. dec. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
A helyi jegyzőt kell értesiteni, hogy a kutyák nem megfelelően vannak tartva. Nem megfelelő a kerités, bármikor kitudnak jönni az utcára, az arra járokra veszélyesk lehetnek.
2013. dec. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
hát én a villanypásztrat javasolom!
2013. dec. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Sikerült megoldani ezt a problémát ?
2014. jan. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!