Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Ti hogyan tudtok aludni a...

Ti hogyan tudtok aludni a tengerimalacotok mellett?

Figyelt kérdés
Nem olyan régen kaptam (2) és őszintén szólva eddig mindig kivittem őket a konyhába, mert nem tudtam aludni. Szerintetek hozzá fogok szokni a hangjukhoz? Vagy valami ötlet? Csak ÉRTELMES válaszokat szeretnék kapni. Köszi!

2013. dec. 10. 16:26
 1/5 anonim válasza:
47%
Akkor minek kell ha nem tudsz mellette aludni?
2013. dec. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az enyémeknek egy hangjuk sincs éjjel, csak reggel, mikor mozgolódni kezdek.

Csinálj rendszert az etetésbe, ne adj nekik mindig amikor kunyerálnak, mert akkor azt fogják csinálni állandóan.

Ha például mindig reggel 7-kor kapnak, akkor később nem fognak 5-kor követelőzni.

2013. dec. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mivel leginkább éjszaka aktívak, ezen nincs mit csodálkozni. Mielőtt az ember beszerez valamilyen állatot, érdemes tájékozódni. Próbálj másik szobában aludni, vagy ajándékozd el őket valakinek, aki elfogadja őket olyannak, amilyenek. Ez természetes viselkedés.
2013. dec. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Előzőnek.

A malacok nem éjszaka aktívak, ők nappali állatok.

Akkor alszanak, mikor mi is.

Igaz hajnalban a legkisebb zajra felébrednek.

2013. dec. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Sokkal jobb már a helyzet:)
2013. dec. 13. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!