Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Milyen érvekkel tartsam...

Milyen érvekkel tartsam itthon a fél éves cicámat, ha a szüleim a másikat kitették a tanyára és meghalt mielőtt hazahozhattam volna?

Figyelt kérdés

#halál #tanya #érv #cica #itthon tartom
2013. dec. 16. 17:10
 1/5 anonim ***** válasza:
A macska nem tanyára való, igényli az emberi közelséget
2013. dec. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
39%
Ti nem is érdemeltek macskát.
2013. dec. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Tanyán lakunk és igenis jó helyen vannak a cicáink,köszönik szépen,melegben vannak bent...(általánosítás ugye az elsőtől)

Kérdező:

Ha egyébként eteted,foglalkozol a cicával:

Indoknak éppen elég,ami a másikkal történt,még sok is,a halál torkába kényszeríteni egy érző lényt.

Állatkínzás egyébként,akár macskáról,akár kutyáról van szó,ha valahol kidobják.Aki kitette,de őt ugyanígy valahol sorsára kellett volna hagyni,de úgy,hogy aztán ne tudja miért,se kaja,se víz...Az ilyen ártatlan állat fel sem tudja fogni,hogy miért csinálták ezt vele,az őt eddig "szerető" emberek.

Felháborító!!!!!

4 cicát fogadtam be már eddig út mellől,volt akit elütöttek,megcsonkítottak;szemétbe kötöttek,nem sorolom.A világ leghálásabb macskái,akik a mai napig tartanak az emberektől.Jogosan! Az ilyen ember nem ember a szememben.

Kérdező,ezt mutasd meg nekik,ha úgy látod.

2013. dec. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3as!

Tisztelet a kivételnek, nekem a tanyáról az ugrik be, hogy emberek csak nagyon ritkán járnak, ezért írtam amit írtam (első vagyok). Amennyiben a tanyán életvitelszerűen élnek, nap mint nap ott vannak, rendesen ellátják az állataikat, semmi kifogásom. A kérdező sztem nem ilyen tanyára gondolt, hanem ahol kb. nem lakik senki

2013. dec. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Pont mellettünk laknak, de egyébként senki más nem lakik arra. Papám elég gyakran szokott kimenni, és visz nekik enni, egyébként egereket fognak (mert ott még van 3 nagy macska), de visszavitték a cicát, és ott elvileg sokkal jobban érzi magát, összebarátkozott a többiekkel, amint papa kiengedte a kocsiból, egyből fára mászott. a másik cicát tényleg nem szabadott volna kivinni, mert nehezen barátkozik, és a szőre sem volt dús, de szüleim szerint a másik bírni fogja, a szomszéd is azt mondta, hogyha egy hetet már kibírt ott, a többit is ki fogja.

mikor hazahoztam, egy estét itt maradhatott, de nem érezte jól magát, a többieket kereste

2013. dec. 19. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!