Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Aki Debrecenben lakik! Vélemén...

Aki Debrecenben lakik! Vélemény a TócóZOO-ról?

Figyelt kérdés
eddig nekem nem volt rossz véleményem de szomorú dolog történt. születtek hörcsögeim(6), a lényeg hogy 5 hetesen beadtuk őket erre a helyre(szegényeket olyan akváriumba tették ahol nem kaptak se vizet se ennivalót, volt egy kis tartalék a pofizacsijukban, csak forgács volt benne, míg itthon természetesen csőrendszeres ketrecekben voltak és pl. ahova még járunk az a Zoodom ott minden van nekik házikó, etitik őket és zöldséget is kapnak ami ugye egy nagyobb állat kereskedéstől elvárható de ami a TócóZOO-ban történt nem tudom felfogni és nagyon sajnálom): majd ugye kellett venni több dolgot is így hát(más dolgom volt) anyukámék elmentek ide majd mondják a hírt hogy a hörcsögeimet még nem vitték el mind a hatan ott voltak pedig már több hete történt, rájuk sem lehet ismerni, kisebbek mint ahogy bevittük őket, annyira szomjasak hogy az üveget nyalják.teljesen el vannak hanyagolva.ledöbbentem ahogy ezt hallottam és el sem hiszem :'( :( D: sajnos már nem lehet visszacsinálni

2014. jan. 1. 22:59
 1/2 A kérdező kommentje:
Most már küszöböltük a problémát szóltunk nekik és tényleg etetik őket
2014. jan. 3. 01:13
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha már nem foglalkozol kérdéseddel kérlek töröld!
2014. jún. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!