Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Szerintetek ez már állatkínzás...

Szerintetek ez már állatkínzásnak számít? Www. Youtube.com/watch? V=NGPRHRfmqxE

2014. jan. 8. 21:50
1 2
 1/16 anonim válasza:
88%
Nem
2014. jan. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
62%
mindenképpen rosszindulatú dolog, de amúgy a macska nem egy leesős állat:) ha meg az lett volna a cél, akkor belelöki...
2014. jan. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Enyém a videó, és a macsek is.

Sokan ki vannak akadva még azon is hogy mivel etetem :D

De egyébként a macsek azóta is jól érzi magát, semmi baja.

2014. jan. 8. 22:11
 4/16 anonim ***** válasza:
73%

Egy beteg ember vagy, remélem valaki veled is eljátssza ugyanezt...

És ha beleesett volna, hogy szeded ki?

2014. jan. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Mitől esett volna bele?:D
2014. jan. 9. 10:22
 6/16 anonim ***** válasza:
Amitől a másik 2 is.
2014. jan. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Haha.

Azt poénból írtam.

2014. jan. 10. 09:52
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
panelban nõtem fel, a 10. en laktunk a macskám kedvenc helye ahová önszántából ment mindig, az a balkon korlátja illetve a konyhaablak külsõ párkánya... sõt annyira nem hülyék a macskák, hogy télen lelöködte a havat és a jeget mielõtt kilépett volna... szeretnek a macskák magasan lenni ilyen a természetük és elég biztos a lábuk... nagyanyámnál is rendszeresen mászkáltak a kút peremén, ráadásul az egy jóvap mélyebb kút volt.
2014. jan. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Platypus ***** válasza:
100%
Az én macskáim a galéria korlátján mászkálnak. Keskenyebb és csúszósabb is, mint ez a kútperem. Képesek még bunyózni is rajta, és nem úgy tűnik, mintha a legkisebb mértékben is kockáztatnák a leesést. A macskák egyszerűen ennyivel jobban egyensúlyoznak az embernél, ez számukra nem jelent veszélyt. És kiválóan képesek kifejezni, hogy mi az ami nem tetszik neki. Ha a macska veszélyesnek ítélte volna a helyzetet, nem ment volna rá a kávára, akármivel is csalogatják.
2014. jan. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
58%

Miért állatkínzás az, hogy kajával megvezeted?

Akkor az össze olyan kutyás, aki trükkökre tanítja a kutyáját állatkínzó?

Tök jó, most már én is állatkínzó vagyok akkor :)

Amúgy, egy jó tanács, amikor nem használjátok a kutat, azért fedjétek le valamivel, én úgy vagyok vele, hogy az ördög sose alszik, előzzük meg a baleseteket, mint hogy a bajban kapkodjunk. Amúgy, én ezt nem tudtam volna megcsinálni.

Nem mertem volna a macskámmal így játszani, sőt, ha látnám, hogy felugrik ilyen veszélyes helyekre, inkább megfognám szépen, és letenném a földre.

Biztos, ami tuti. :)

2014. jan. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!