Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Te tudnál állatokat kínozni?...

Te tudnál állatokat kínozni? Hogy képes erre egy ember?

Figyelt kérdés
A minap láttam egy linket egy macskáról, aki vonat-állomáson találkozott egy szívtelen dolgozóval. Szegény állatot bevitte az irodájába majd bedobta a kandaloba, aminek ráadásul zárható ajtaja volt. Szegény állat ott halt meg pedig semmi rosszat nem csinált!! :'( Hogy lehet ilyen egy szegény ártatlan,védtelen macskával??!!

2014. jan. 23. 11:31
1 2 3
 1/28 anonim válasza:
95%

Vannak sajnos ilyen lelketlen emberek.

En arra lennek kiväncsi, hogy akik meg az ällomäson tartozkodtak, miert is nem tettek ezellen semmit. En biztos nem tudtam volna megällni, hogy ne csinäljak valamit ellene.

Undorito emberek vannak.

2014. jan. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim válasza:
80%
Remelem az elkövetö ugyanigy elevenen elegve vegzi majd.
2014. jan. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
88%
Kíváncsi lennék, hogy lesz-e, aki erre a kérdésre azt válaszolja, hogy igen, ő tudna állatokat kínozni.
2014. jan. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
98%

Bizonyított tény, hogy aki állatokat kínoz, az majd később embereket is fog.


Én bezárnám az összes állatkínzót, még az 5-6 éveseket is, ki tudja, hogy pár év múlva nem-e ők lesznek azok, akik betörnek és agyonvernek öregembereket...

2014. jan. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
89%

Például voltak azok az undorító ukrán sorozatgyilkosok. Állatokon kezdték.. Felakasztották őket, felvágták őket.. Pár hónappal később videóra vették, ahogy megölnek egy öregembert az erdőben, közben röhögnek.

Öltek meg fiatalokat, sőt, egy terhes anyát is, akiből kivágták a kisbabáját.


Ezeket meg lehetne előzni, ha bezárnák az összes állatkínzót.. Még azt is, aki akár csak belerúg egy állatba.

2014. jan. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
7%
kamu.. hol a link?
2014. jan. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
94%

Ha már lepontoztok, talán hozzá is szólhatnátok a témához.

Engem érdekelnek a sorozatgyilkosok, gyilkosok, elmebeteg emberek, és szinte mindegyik kisebb korában állatokat kínzott.

Nemrég ezt pedig be is bizonyították.

2014. jan. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
69%
Nem netes cikkekből okoskodok, hanem egyetemi pszichológia szakon tanultam.
2014. jan. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
21%
Én például nem szeretnék állatokat kínozni. Viszont rengeteg ember van, aki módszeresen kínoz állatokat, csak nem ismeri el. És azok nem pusztulnak el olyan gyorsan, mint a vasúti példában említett macska. Ugyanis emberek tömege visz megszállottan apró lényeket, dobozba, ketrecbe zárja őket, napokra magukra hagyva, vagy piszkálva, röhögve rajtuk, kilószám vett mesterséges vackokkal vagy konyhai maradékokkal etetve nyomorult ki lényeket. De ezt nem nevezitek általában állatkínzásnak, hanem nagy-nagy állatszeretetnek.
2014. jan. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

De, az is kínzás. Napokra magára hagyni?? Nekem nyuszim van (többek között), napi min 5 órát van a ketrecén kívül. Nem kap cukros szrokat, amik károsak neki.

Az, hogy állatkínzás-e nyulat lakásban, ketrecben tartani, ő maga cáfolja meg, amikor jön oda hozzám, hogy simogassam már végre, ne csak tanuljak.


Nem tudom, erre gondoltál-e, de tény, hogy vannak olyanok, akik (maradjunk a nyuszis példánál) ki sem engedik egész életében szegényt. Na az ugyanolyan állatkínzás, mintha kidobná a kukába...

2014. jan. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!