Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Hogyan engedjem ki először a...

Hogyan engedjem ki először a nyuszimat mi az amire figyeljek mikor engedhetem ki hány hétig baradjon a ketrecébe (az új környezete miatt)?

Figyelt kérdés
2014. jan. 23. 20:55
 1/2 anonim válasza:

Neeeeeem :D Nyugodtan engedd ki :D Épp azért hogy felfedezzen ! 2-3 nap és mindent megszokik :D Drótokat és kábeleket pl számítógép -_- amit nekem full szétrágott, nem árt elfedni :D

Nekem minden reggel anya kiengedte, felugrott hozzám az ágyra és ő keltett :)


Naponta engedd ki mert szereti a szabadságot !

Lehet hogy kint fekszik le valahova, mert jól érzi magát, vagy bemegy :)

2014. jan. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Engedd ki nyugodtan bármikor, csak ne hagyd felügyelet nélkül. Sajnos nagyot ugrik, mindenhova feljut, ahova nem gondolod oda is. Mindent megrág és ezzel veszélybe sodorja magát. Kábelek, mérgező szobanövények, műnyag dolgok zacskók stb életveszélyesek a nyuszinak. De le is eshet, vagy olyan gyorsan szalad a lábad elé hogy véletlenül ráléphetsz, odacsukhatod. Szóval figyelj rá ha kint van :)
2015. szept. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!