Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Kutya nevét hibásan vitték...

Kutya nevét hibásan vitték fel az adatbázisba, lehet javítani?

Figyelt kérdés

Nem elég, hogy olvashatatlanul töltötték ki menhelyen a kis könyvét, még el is írták a nevét (petvetdata.hu). Csoki helyett Zsoki, ami nem tudom, hogy a csudába sikerült. Azóta kapott egy rendes, tisztességes nevet is.


Ha szólok az állatorvosunknak, ki tudja javítani? Esetleg be lehet írni az új nevét is? Régi mellé is akár.



2014. febr. 7. 11:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Az állatorvosnak vagy az asszisztensnek szólj, ki tudják javítani. Az enyémnek is elírták a nevét, egy ideig zavart, de lusta vagyok kijavíttatni, főleg, hogy semmi jelentősége nincs.
2014. febr. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
átírják neked, nyugi:) nekem is átírták:) állatorvoshoz viszed, mondjuk oltásnál vagy féreghajtót kérni, és egyúttal erre is megkéred...elméletileg ingyen átírja.
2014. febr. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, tényleg rögtön átírták :)
2014. febr. 20. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!