Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Magyarországon van olyan...

Magyarországon van olyan csoport akik úgy mentik/védik az állatokat, hogy jól elverik a illetőt aki bántotta az állatot?

Figyelt kérdés
2014. febr. 19. 22:13
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Igazad van ! Én egyszer egy galambot segítettem gyógyúlni mikor egy sárc megdobta bottal ! Srácot is jól elvertem de mindegy már rég volt 9 éves lehettem !
2014. febr. 20. 17:39
 12/15 anonim ***** válasza:
Ne veszekedj hülyékkel mert a végén te is ugyanarra a szintre sülyedsz mint ők.-Einstein
2014. febr. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Olvasstátok Ne veszekedjetek velem!
2014. febr. 23. 10:57
 14/15 anonim ***** válasza:

Régebben volt egy videó ami azt mutatta be hogy elvertek pár állatkínzót. Szerintem megérdemlik, és mivel törvényileg nem, vagy csak kis büntetést kapnak, ezért méginkább azt gondolom hogy megérdemelnék a verést, kínzást. Főleg azok az aljadékok akik kegyetlen brutalitással kínozzák, ölik meg az állatokat!

Csak sajnos az kerülne bajba aki megveri őket...

Sokszor én is azt kívánom egy-egy borzalom hallatán, hogy bárcsak valaki visszaadná nekik ami jár....

23/L

2014. febr. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Teljes mértékben megérdemlik ha van ilyen.

Egyszer úgyis Vissza nyal a fagyi.

2014. júl. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!