Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Ti jártok cirkuszba? Nem...

Ti jártok cirkuszba? Nem tartjátok állatkínzásnak?

Figyelt kérdés
2014. febr. 20. 22:19
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
67%
Nekünk nem kell járni, itthon is van.
2014. febr. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
2%
én az iskolában látok ilyeneket,de szerintem épp elég állattkinzás az ilyeneknek a tanulás meg orákon lenni
2014. febr. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
83%
Már gyerekkoromban is állatkínzásnak tartottam. Ráadásul nem szeretem a bohócokat, az artisták meg nem kötnek le, úgyhogy ennyit a cirkuszról.
2014. febr. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
50%
annak tartom. és az állatkertet is.
2014. febr. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
67%
Én nem járok cirkuszba, de nem emiatt. Rendesen etetik, gondozzák, szeretgetik azokat az állatokat, foglalkoznak velük, és aggályosan ügyelnek az egészségükre. Számomra az állatkínzás nem ezt jelenti.
2014. febr. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
68%

Ha a kutya-, macska-, mindenféle egyéb házi- és haszonállat tartása nem állatkínzás, akkor az állatkert és a cirkusz sem az. Persze vannak idióta idomárok, de a szakma kilöki azokat.

A kínai cirkszt szereted? Náluk nincsenek állatok. Viszont a gyerekeket ütik verik, kínozzák.

2014. febr. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Hát sajnos tudnék sok képet, cikket mutatni arról, hogy mi megy a cirkuszokban, civilizált országokban is. Sokszor verik, ostorral ütik ezeket az állatokat, sokkolóval tanítják be őket és amikor nem szerepelnek vagy gyakorolnak, egy pici lyukba vannak bezárva. Ez hol normális tartás?

A kis elefántokat is pár naposan elválasztják a szülőktől és durva módszerekkel kezdik tanítani. És nem vagyok elvakult vegán vagy ilyesmi, csak szerintem sokan nem tudják mi megy a cirkuszokban.

2014. febr. 20. 22:42
 8/24 anonim ***** válasza:
66%
Nem járok. Már kiskoromba sem szerettem odamenni. Az állatok nem élhetnek természetes körülmények között, nem viselkedhetnek természetesen. Az előadás után meg szinte egész nap egy ketrecben kuksolnak. Az utazó cirkuszok a legrosszabbak. Az állatkerteket sem szeretem.
2014. febr. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
33%
Pontosan azt írtam volna amit #5 és #6.
2014. febr. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
28%

Lóversenyen is ütik a lovakat. Kutyatartás: biológiai objektum szaporítása, mesterséges, eredeti életterétől idegen, bezárt tartása, fajtájától idegen viselkedési normák ráeröltetése.

Lótartás sem természetes. Madarak kalitkában? Az nem kínzás?

2014. febr. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!