Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Lelőtte a kutyáját a szomszédom?

Lelőtte a kutyáját a szomszédom?

Figyelt kérdés

Igazából nem tudom mit kellene tennem,mivel nagyon félek a szomszédtól.Még péntek este lelőtte a kutyáját és azóta ott fekszik szerencsétlen állat.Gondoltam bejelentem de ha a szomszéd ezt megtudja én leszek az első akire gondol majd.Mivel szem és fültanúja voltam már nem egyszer,amikor az asszonyát is kergette fegyverrel,hogy lelövi gondolom engem se hagyna békén.

Igazából költözőfélben van,az asszony elhagyta elmenekült a lányához pestre.De nem tudom mit tehetnék.

Csak én láthatom,hogy ott van a kutya mert a kapun nem lehet belátni.Mit csináljak?Nagyon félek tőle mert iszonyat agresszív ember.


2014. márc. 17. 10:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Bejelented. Rendőrségnek vázold föl a helyzetet (hogy csak tőled látszik a halott kutya, közveszélyes a szomszéd, stb.). Hivatkozz a bűzre (dögszag), ez alapján bárki lehet a bejelentő mert azt messzire érezni.
2014. márc. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
64%
Ne hagyd ezt annyiban.
2014. márc. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jézusom...Ezt ne hagyd szó nélkül. Menj be a rendőrségre, mondj el mindent, hogy mi történt,hogy félsz,de ezt nem hagyhatod annyiban.

Illetve, ha a szomszéd elkezdene neked is pattogni, neki véletlenül se mutasd,hogy félsz tőle. Ezt tapasztalatból mondom,hogy az ilyen embereket az élteti, ha látják,hogy rettegnek tőlük, és minél jobban félsz, annál jobban fog rád telepedni. Ha azt látja,hogy hoppá, itt nem azt értem el,amit akartam, akkor meg a hirtelen jött helyzettel nem fog tudni mit kezdeni.

Jelentsd fel,akár még a feleségét is kérd fel tanúnak, neki is az érdekében állna,ha ez a veszett dög rács mögé kerülne...ott legalább megtanulná, hogy mi a magyarok istene.

Meg, lehet,hogy most "csak" egy kutya volt az áldozat,de aki erre képes,az ki tudja,hogy hol áll meg...

2014. márc. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!